co wybrac cd motylka

Temat przeniesiony do archwium.
jakie sa opcje wyjazdowe uw i uj
gdzie jest nowoczesniej
ktora uczelnia jest bardziej prtestizowa
po czym latwiej o prace w placowce dyplomat.lub firmie zagr.
help
i gdzie latwiej pociagnac drugi kierunek, np italianistyke :)
Tutaj tez Ci odpowiem: UJ nie oferuje zadnych opcji wyjazdowych, zadnych wymian, a co do przyszlej kariery - mozesz miec pewnosc, ze uczelnia ci nie pomoze.

jesli chcesz pracowac w placowce dyplomatycznej to lepiej zostaw studia i szukaj odpowiedniego meza, bo na wlasna reke to raczej sie tam nie dostaniesz :)

nie wiem jak na UW, ale na UJ nie ma problemu z drugim kierunkiem. Szczegolnie od tego roku, bo teraz to juz nawet na zacofanej anglistyce wprowadzilii ECTS.

Aha. Na korzysc UJ na pewno przemawia to, że lepiej bedziesz znac sam jezyk, choc w wersji old-bbc.
Heyka..mam podobny problem....ja dostałam się na kolegium UJ i anglistykę UW....co byście mi radzili wybrać, albo lepiej: co Wy byście wybrali? pozdrawiam
Heyka..mam podobny problem....ja dostałam się na kolegium UJ i anglistykę UW....co byście mi radzili wybrać, albo lepiej: co Wy byście wybrali? pozdrawiam
Zastanawiasz się nad kolegium i uniwerkiem? Zależy jakie masz oczekiwania. Ja wolę anglistykę z prawdziwego zdarzenia, językoznawstwo, może trochę literatury itp. Za to w kolegium jest podobno do obrzydzenia metodyki, co mnie nie zachęca. Musisz pomyśleć, co chcesz od studiów i wybrać.
hmmm, czy my studiujemy na tym samym??:)

na 4 i 5 roku sa wyjazdy na stypendium sokrates erazmus! w tym roku bylo 40kandydatow i 34miejsca! ja sie wybieram za rok:) najwiecej miejsc jest do niemiec i francji, ale tez portugalia, dania, szwecja, wlochy, austria, hiszpania, uk noi czasem usa sie zdarzy:)

wogule nie wiem o co chodzi temu mojemu "poprzednikowi" :)
Temat przeniesiony do archwium.