czy jest ktoś kto studiuje na slawistyce Uwr

Temat przeniesiony do archwium.
hej:) od października zamierzam rozpocząć studia na slawistyce (profil rosyjski) i mam pytanie do wszystkich którzy studiują na tym kierunku:) jaka jest ogólna opinia o tej uczelni i czy trudno nauczyć się języka słowiańskiego całkowicie od podstaw?
Znam pare osob ze slawistyki i bardzo sobie chwala Wroclaw - bohemistyka jest jedna z najlepszych, jesli nie najlepsza wlasnie we Wro.
rusycystyka tez dobrze stoi, byly problemy z ukrainistyka ale juz ok.

Przy determinacji nauczysz sie jezyka slownianskiego - wiem, bo ja sie kiedys zaczalem uczyc czeskiego i wtedy potrafilem cos w nim powiedziec.

pzdr.
Trochę czasu upłynęło od tego posta, ale nie chcę zaśmiecać forum następnym ;) mam pytanie do osób, które zdawały rok temu na filologię rosyjską na UWr. Ile trzeba było mieć procent z matury (orientacyjnie) aby się dostać? Wiem, że w tym roku są tylko dwa przedmioty brane pod uwagę przy rekrutacji, a nie trzy jak rok temu. Ja mam 70% z polskiego i 64% z rosyjskiego (wszystko rozszerzone). Jak myślcie, czy to wystarczy? Z tego co wiem to nie jest jakoś szaleńczo oblegany kierunek;) z góry dziękuję ca odpowiedź! Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa

 »

TOEFL