filia WSHE w Tarnowie

Temat przeniesiony do archwium.
witam! czy ktos jest mi w stanie udzielic informacji na temat legalnosci nowo otwartej filii WSHE (Lodz) w Tarnowie? zgodnie z informacjami ze strony ministerstwa edukacji ta szkola nie ma uprawnien do prowadzenia takiej placowki, ale wiem rowniez ze juz od lipca prowadzone sa do niej zapisy. pozdrawiam
Hej! Dokoladnie o to samo chcialam zapytac! Ja juz wplacilam wpisowe i wiem ze nie da rady juz tej kasy odzyskac, a powaznie zastanawiam sie nad rezygnacja z tej uczelni :/ Z tego co pisze na stronie MENISu oni faktycznie nie maja uprawnien do zalozenia tej fili, jednak moja kolezanka dzwonila do Lodzi i zapewnili ja ze filie MOGA otworzyc bo sa to studia eksternistyczne czy jakos tak. W kazdym razie do papierka ktory mozecie uzyskac po skonczeniu tej szkoly bedzie dodatkowy aneks z dopiskiem o wlasnie tym eksternistycznym toku. Ja juz sama nie wiem co robic... rezygnowac? jeszcze jest troszke czasu na podjecie ostatecznej decyzji...
To jest przekręt wshe. Nazywa się to, że prowadzą kursy - nie studia! - przygotowujące do egzaminów w trybie eksternistycznym. Menis już się tym zajmuje, ponieważ mają sygnały z CAŁEJ Polski o tworzeniu takich nielegalnych oddziałów (wshe musi kręcić kasę, w Łodzi mają coraz mniej kandydatów, szkoła ma kiepską opinię). Na stronach Menis jest specjalny komunikat w sprawie wshe
http://www.menis.gov.pl/szk-wyz/u_niepanstwowe/kom_lodz.php
witam! dzis dzwonilem do lodzi i dowiedzialem sie tego co Wy. nie jest to filia tylko "wydzial zamiejscowy" prowadzacy studia w "trybie eksternistycznym". jest juz chyba za pozno azeby startowac gdziekolwiek indziej wiec ja chyba mimo wszystko sie zdecyduje. co myslicie?
To nie jest "wydział zamiejscowy" bo na to wshe nie ma pozwolenia, tylko "punkt informacyjno-rekrutacyjny", który oficjalnie służy do prowadzenia naboru do Łodzi. Przekręt
witam ponownie. obdzwonilam juz chyba wszyskie mozliwe miejsca odnosnie tej filii w Tarnowie (łącznie z Ministerstwem Edukacji) i wszyscy zapewniaja mnie ze wszystko jest OK. To nie jest przekret, faktycznie ta szkola moze sobie otwozyc ten wydzial (bo to nie jest filia z wykladowcami na miejscu, na ktora to pewnie nie maja pozwolenia, tylko wydzial zamiejscowy gdzie wykladowcy beda dojezdzac), a dyplom ukonczenia nie bedzie sie roznil od zadnego innego (bedzie tylko suplement ze skonczone w trybie eksternistycznym)
podobno jest calkiem sporo chetnych na ten wydzial w Tarnowie...
Witam! ja sie zapisalem. w sobote "rozmowa kwalifikacyjna" :))
i jak wrazenia PO? :)
czesc! nawet pozytywnie :) beda to studia eksternistyczne. co 2 tygodnie nie bedzie 'zjazdow' lecz tzw. 'kursy'. egzaminy w tarnowie, obrona pracy dyplomowej w lodzi. kadra ma byc z WSHE chyba ze cyt. "w okolicy znajdzie sie odpowiednio wykwalifikowana kadra akademicka". dyplom wydawany przez WSHE w lodzi ale na suplementach ma byc zaznaczone ze byly to studia eksternistyczne. a, i jesli dobrze pamietam to chyba 355 za miesiac. pozdrawiam
witam,wiadomo juz cos wiecej na temat tych studiów?
hej nic mi nie wiadomo o nielegalnosci filii w tarnowie z tego co wiem everything is OK :) pozdr LUKASZ
Hej,
minęly 2 lata od ostatnich postów. CZy ktoś może cos na bieżąco skomentować. Najlepiej osoby mające styczność z tą uczelnią. Jak jest, jaki poziom, czy szkoła jest leganie istniejącą placówką?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa