NKJO, Sesja Poprawkowa

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem juz prawie na 2 roku na studiach dziennych w NKJO, kierunek jezyk angielski. W czerwcu bierzacego roku mielismy nastepujace egzaminy: Historia literatury angielskiej, gramatyka opisowa, jezykoznastwo i EGZAMIN PRAKTYCZNY.

Otoz: egzamin praktyczny skladal sie z 6 czesci:
-sluchanie
-czytanie
-pisanie
-test leksykalny
-test gramatyczny
-mowienie

niestety nie zaliczylam gramatyki i mowienia :( WARUNKIEM ZALICZENIA BYLO ZDANIE CONAJMNIEJ 5 na 6 czesci... ja nie zdalam 2 czesci wiec nie zaliczylam.

I TERAZ: czy w sesji egzaminacyjnej musze zdac obie czesci tj. MOWIENIE I GRAMATYKE skoro warunkiem zdania calego egzaminu bylo zdanie 5 na 6 a nie 6 na 6 czesci....

jak jest u was w kolegiach?
U nas w takim przypadku zdaje sie caly praktyczny niestety. Nie dopuszczaja do ustnego jesli nie zdalo sie pisemnego. A jesli obleje sie ustny to w sesji poprawkowej zdaje sie tylko ustny. Wiec cjesli z pisemnego oblalas jedna czesc, co tez jest u nas mozliwe, to czemu teraz mialabys zdawac jakakolwiek czesc pisemna? Powinnas tylko ustny.
heh fajnie z tym 5/6. u mnie trzeba bylo wszystkie części zdać, na której byś nie odpadła, dziękujemy- zapraszamy od początku. trochę mocno średni taki system jest, ale co zrobic

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą