wsl czy gallus? - zaoczne

Temat przeniesiony do archwium.
no własnie co lepiej? do jutra musze zdecydowac
z tego co mi wiadomo, to wsl jest lepsze od gallusa. takze na twoim miejscu wybarlabym wsl. powodzenia.
i co wybrałaś?
wybrałam wsl. ale nie fil.ang ale to co najbardziej mnie interesuej. pedagogika z angieslkim....
dzienn czy zaoczne?
niestety zaoczne bo nie stac mnie zeby placic za dzienne i jeszcze mieszkac w czestochowie. ale i tak jestem bardzo zadowolona. mam zamiar sie uczyc i skonczyc fajnie te szkole... :) zobazcymy jak bedzie. w pon rozpoczecie roku :D
Ciekawa jestem jak dużo angielskiego będziecie mieli na pedagogice(ciekawa kombinacja).O uczelni znalazlam wiele pochlebnych opinii. :)
Na stronce są już terminy zjazdów.Szkoda że ta Częstochowa nie jest bliżej( czy daleko mieszkasz od uczelni?)
to Ty tam nie będziesz studiować? nuio ja mam jakies 80 km autem ale bede jezdzic raczej pociagiem albo pksem... nie mam wyboru. mam nadzieje ze bedzie go troche wiecej niz na zwyklych stdiach. wiadomo ze to nie filologia no ale to uczelnia głównie lingwistyczna wiec mysle ze o języku nie zapomną.. w poniedziałek rozpoczęcie. już sie ciesze :) pozdrawiam
Też mi powód do radości.... ;)
Przynajmniej w tym roku rozpoczecie jest w nowowyremontowanym budynku... nawet robi wrażenie... :)
pzdr
nio ciesze sie bo poznam nowych ludzi. wiesz do nauki to ciezko bedzie mi sie przyzwyczaic. nauke w lo skonczylam 15 kwietnia potem tylko maturka wiec wakacje jak cholerra i nie wiem czy w ogole jakos sie zmusze do nauki... bedzie ciezko hmmmm
Temat przeniesiony do archwium.