Filologia angielska UAM 2011

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :)
Dostałam się na UAM i jestem mega przeszczęśliwa!
Poszukuję współlokatorki, jeśli znajdzie się ktoś chętny proszę o wiadomość na [email]

Dziękuję !
Gratulacje :D

Można wiedzieć jakie miałaś wyniki ?
91% ang i 60% polski i 100% ustny ang :)
Dziękuję! :)
Witaj koleżanko! Również się dostałam :)
Witam :) No a teraz dokumenty i mieszkanie :P
85%/100%/45%
(ang ustny/pisemny/polak)

Dostałem się moi drodzy. 80 pkt, 414 miejsce (na 420).
P.S. @elieen, czemu nie akademik? ;]
edytowany przez 5zym3k: 11 lip 2011
No właśnie drukuję podanie o akademik, ale szukam kogoś do pokoju :D
#szymek

' Limit miejsc: 230 ' Info. ze strony UAM

Nie rozumiem, to w końcu ile było tych miejsc ?
Hej, melduje się kolejna studentka FA na UAM ;) Gratuluję wszystkim!
Przyjmują 420 bo po 1-wszej sesji odpadnie 200 ;)
@up
No to trzeba coś z tym zrobić. Powtarzacie słówka i gramę przez wakacje? Czytacie książki?

@emeneme
Tak jest wszędzie. Jeśli została Ci dostarczona wiadomość, że zostałeś zakwalifikowany na studia, nie masz się co martwić.
edytowany przez 5zym3k: 13 lip 2011
Witam wszystkich!
Również się dostałam na UAM!!! ;-) To znaczy jeszcze moje wysłane papiery muszą dojść na czas...
Hej olaa66 :)
może mi ktoś powiedzieć jaki był próg?
i jak się przekładał na procenty mniej więcej
Oficjalnie przyjęta, zakochana w Poznaniu *.*:D

Próg wynosił 80 pkt :)
Wybieracie się na adapciaka?
Jeszcze dzisiaj wahałam się pomiędzy UG i UAMem, ale ostatecznie padło na UAM, mimo niebezpieczeństwa zakończenia studiów po pierwszej sesji :P kogoą interesuje specjalizacja celtycka? ;)
@nowiuam Tylko i wyłącznie celtycka, nawet gdybym miał wylecieć po pierwszej sesji ;) Zastanawiam się tylko, czy na celtyckiej da się wybrać lektorat z dodatkowego języka (poza tymi abstrakcyjnymi). Btw. nie poszukuje ktoś współlokatora?
już czytałam, na celtyckiej nie ma lektoratu :P irlandzki i walijski chyba wystarczy ;D
jeszcze mam pytanie odnośnie akademików, bo się zastanawiam nad złożeniem, tyle że nie znam Poznania, nie znam ludzi studiujących na UAMie (z mojego miasta głównie idą do Gdańska, Torunia i Warszawy), więc nie wiem do jakiego najlepiej składać itd. ktoś się może lepiej orientuje?
Właśnie czytałam o tym obozie z Łazach i postanowiłam jak najbardziej się wybrać ;D jeszcze tylko ugadam się w pracy i raczej na pewno się tam zjawię :)
pytanie może nie na temat ale jako że najprawdopodobniej będę w przyszłym roku składała na UAM to chciałam się zapytać:
jak myślicie czy rekrutacja może na przyszły rok się zmienić? dotychczas był punktowany polski,angielski pisemny i ang ustny. w tym roku wchodzi nowa matura ustna z angielskiego... może ktoś coś wie na ten temat (zmiany w rekrutacji)? możliwe że będzie punktowany jeszcze jakiś inny przedmiot?
strona UAMu, portal kandydata, rekrutacja 2012/2013. zmian nie widać :P
Nie sądzę aby warunki rekrutacji miały się zmienić z powodu nieco odmiennej formy egzaminu maturalnego. Zresztą, jak wspomniał przedmówca, nie ma o tym żadnej wzmianki. I zapewne do czasu, w którym w jakiś znaczny sposób nie zmieni się ilość kandydatów, zmian nie będzie (choć skądinąd, jeśli przyjrzeć się progom punktowym i liczbie kandydatów na miejsce z kilku ostatnich lat, to poprzeczka nieznacznie, ale jednak się podnosi).
no mam nadzieję ;) dzięki
http://ifa.youtrwam.com/index.php
oficjalne forum IfA UAM :) Zapraszam
Temat przeniesiony do archwium.