Makrokierunek filologiczny na UW

Temat przeniesiony do archwium.
Witam chciałbym zapytać o makrokierunek na UW.Przeczytałem nieco o nim ale nadal kilku rzeczy nie wiem.Otóż kilka osób powiedziało mi że np. iberystyka na Uw to kulturoznawstwo.Jak wygląda sprawa jeśli chodzi o ten kierunek bo oczywiście zdaję sobie sprawę że kultura też będzia,ale zależy mi głównie na podszkoleniu języków.Wiem też że trzeba zdawać dwa przedmioty rozszerzone tj. języki.Jeśli ja zdaję na rozszerzeniu angielski i francuski tzn, że mógłbym wybrać w gr. A amerykański angielski w gr.B francuski i w gr.C hiszpański który nota bene też trochę znam ?
Dziękuje za jakiekolwiek informacje
Po pierwsze: teraz trwa coś w rodzaju reformy programów nauczania. Być może makrokierunek będzie się nazywał trochę inaczej. Być może kierunki oferowane przez poszczególne jednostki będą się nazywać inaczej niż obecnie. Treści programowe powinny pozostać bez większych zmian.
Zdaje się, że w sobotę 21 IV jest dzień otwarty dla kandydatów. Warto się tam wybrac i zadać pytania bezpośrednio.
Nowe nazwy i znowelizowane programy będą zatwierdzone do połowy maja.
@mg, a orientujesz się może jak to z tymi nkjo będzie? Od przyszłego roku akademickiego ma ich nie być całkowicie?
tak słyszałem, ale nie wiem nic więcej

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa