Anglistyka UAM 2014/2015 - kto aplikuje?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Chciałabym zapytać, czy są tu osoby planujące aplikować na poznańską anglistykę Jeśli tak, ktoś wybiera się na drzwi otwarte? Mile widziane są również opinie obecnych studentów
I ja mam takie plany, ale nie wiem nic o drzwiach otwartych. Ciężko było znaleźć informacje na stronie, albo po prostu nie umiem szukać. Kiedy są?
ja studiuję obecnie na 3 roku filologii angielskiej na UAM
Nie ma jako takiej informacji nt. drzwi otwartych. Były tylko związane z programem Erasmus, jednak z tego, co widzę taka informacja pojawia się zazwyczaj w marcu :)
Mam pytanie do osób, które obecnie studiują na WA UAM - jakie były wasze wyniki matur?
nickname123, prosze napisz cos o anglistyce na UAM. Czy ciezko jest sie utrzymac, czy wykladowcy bardzo cisna i z czego najbardziej??
Również zamierzam studiować na tym kierunku i chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat anglistyki z filologią poludniowoafrykańską. Czy ktoś studiuje właśnie tam?
Hej,
też chciałam iść na anglistykę dalej, bo zrobiłam licencjat, ale stwierdziłam, że sam angielski nie wystarczy, idę na transport i spedycje na WSL w Poznaniu, ponoć trzeba dobrze znać angielski, żeby później pracować w jakiejś fajnej firmie. Więc sobie to połączę, a nie chce być nauczycielem, albo całe życie dawać korki, widziałam w ogłoszeniach, że poszukują wielu logistyków, a zawsze miałam bardziej męskie zainteresowania.
Temat przeniesiony do archwium.