Jesli angielski zaocznie to gdzie?

Temat przeniesiony do archwium.
Duzo piszecie na temat studiow dziennych a ja chcialabym prosic o pomoc w podjeciu decyzji gdzie na zaoczne (angielski )? To logiczne ze zaoczne studia zwlaszcza jezykowe nigdy nie dorownaja poziomem dziennym ale jesli czlowiek nie ma wyjscia a naprawde chce sie nauczyc to co wtedy? Jestem z woj. malopolskiego i nie moge sobie pozwolic na studia np 5 godzin jazdy od mojego miasta. Moze ktos zyczliwy podzieli sie informacjami, opinia ...?

z gory dzieki wielkie!

Aska
no, ja moge Ci polecic Lodz, jesli to nie za daleko dla Ciebie.
Tylko UJ !!!! a dokładnie NJKO Kanonicza 14 :)
Oj Łodz to troche daleko ja jestem z Tarnowa :) Co do NKJO UJ to tak sobie porownuje wasze wypowiedzi z tymi na temat AP Krakow i sama nie wiem co lepsze...Zastanawialam sie jeszcze nad PWSZ w Tarnowie, ktora nie ma najlepszej opini ( nie mam na mysli bynajmniej poziomu nauczania ) ale obawiam sie ze wchodzi w gre tylko Tarnow, Krakow lub Rzeszow. W Rzeszowie ponoc studiuje sie fantastycznie no ale nie ma niestety zaocznych a na te jestem skazana czyli wypada Krakow lub Tarnow. Jak dotad udalo mi sie znalezc pojedyncze wypowiedzi na temat anglistyki w Tarnowie, czy jest ktos bardziej "wtajemniczony" kto udzielilby rady ???

Dzieki wielkieeee za odpowiedzi !

Pozdrawiam wszystkich,

Aska
Mam Pytanie odnośnie studiów zaocznych lub wieczorowych w woj śląskim,,najlepiej najbliżej Sosnowca
.