co zadaje siię na filologie ang

Temat przeniesiony do archwium.
cze

mam małe pytanko , co trzeba zdawać na filologię angielską oprócz angielskiego ??z góry thx
Wybierz sobie najpierw miasto, potem uczelnie, potem wejdz na strone internetowa owej uczelni i kliknij na zakladke "rekrutacja", nastepnie przeczytaj sobie warunki rekrutacyjne. Jakie to proste:)
pzdr
a jak sie wchodzi na strone;) przeciez strona jest z paieru to jak mam tam wejsc;) cieżko jest narazie moj efekt to 100 pogniecionych kartek :P hmm no co ?! pzreciez ze mna wszytsko ok? hmm filologia hmmm hmmm co mozna zdawac na filologiiiiiii hmmm moze jezyk ale nie jestem pewien wacham sie ...e na pewno nie jezyk:) no pzreciez filo hmmm czytalem o tym tak to na pewno starocerkiewno slowianski zwlaszcza na aglityke tak:) no i arabski czasami tez jezyk migowy ja juz dalem powodzenia mam nadzieje ze pomocny bylem:) ale wiesz co tak powaznie ja sie zastanawiam moze lepiej nie zdawaj...:P bowiesz tam jest duzo zajec z plywania :P
pozdrawiam :) ciekawa prowokacja:) hehe :P:P:P
Ja zdawalam polski (rozsz), ang (rozsz) i ... biologie ;)
Zwykle wystarczy angielski i polski. Czasem biora pod uwage jakis inny przedmiot humanistyczny, tak bylo na UJ w zeszlym roku. Na US w tym roku tylko pol i ang (rozszerzone). Zreszta, pewnie co uczelnia, to troszke inaczej.
Pozdrawiam!
Ja zdawalam historie i wos... ale do niczego mi sie to nie przydalo :D
w ja włef rozsz. i religir rozsz. i sie dostałam na UAM
Temat przeniesiony do archwium.