ap Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym bardzo dostać sie na studia na AP! Zdałam FCE teraz w grudniu (na A) , przegotowuje sie jak na razie tylko z 'enterance examinations in English' z 2001.. Bardzo Was prosze jeśli znacie inne książki, które mogą mi pomoc dajcie mi znać :) !!!!
Mam jeszcze okolo pół roku do egzaminów wstępnych wiec mam nadzieje że z Waszą pomocą uda mi sie tam dostać :)! Wiem że nie jest tam łatwo:)
Pozdrawiam i licze na Was:)
hej, zdałaś na A a jaki miałas nr. jeśli można wiedzieć
ja mam mnóstwo materiałów do CAE jeśli jesteś zainteresowana..podaj maila to Ci sendne i napisz na [email] i podaj nr...jeśli rzeczywiście zdałaś na A to nie masz się co bać..chętnie zobacze to A...
ja też mam A ale dawno zrobione..
Pozdrawiam i czekam na maila
Merix - pozdrawiam Cię i z góry dzieki za Twoją pomoc, mam nadzieję że mój e-mail doszedl.
PS. nikt inny nie ma ochoty sie odezwac????? proszę piszcie czy ciezko bylo sie dostać na studia i jak wam poszlo:)???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buziaki
:):):)
na pewno jest tam kilka osob, które planują zdawac na ap albo uj w tym roku!!! dajcie znać.
PS. mój mail:
[email]
Ja zdaje w tym roku na ap i uj ale mam stara mature i bede pisal rozne fajne testy tez ucze sie z entrance exams misztala jak kros zna inne testy to niech napiszechcialem tez na nkjo ale tam egzamin z niemieckiego a ja nie znam wogole

 »

Pomoc językowa