ANGLISTYKA UZUP. PO KJB W SOSNOWCU

Temat przeniesiony do archwium.
Hej szukam studentow ktorzy studiowali na KJB w Sosnowcu i po licencjacie zdecydowali sie robic studia uzupelniajace na anglistyce w Sosnowcu. Odezwijcie sie prosze mam kilka pytan!
Widze ze`nie ma co tu szukac. Nie ma to jak na siebie liczyc:(
Gdzieś to podsłyszałam:
The only thing you can count on is that you can't count on anything ;)
Pozdrowka :)
Na UŚ mozesz przecież skończyć:) a jak ci nie pasuje to jest jeszcze "Gallus" mają tam uzupełniające z języka biznesu:)
Pozdro
Napisz kilka pytań to przekaże koleżance:D właśnie robi MU na UŚu ale zaocznie
A najlepsze jest to ze na "Gallusa" na uzupełniające Język biznesu sie nie dostała a na UŚ ją przyjeli z otwartymi ramionami:P
Juz zwatpilam...a tu wreszcie ktos chce pomoc! Juz mowie o co mi chodzi. Myslalam u uzupelniajacych mgr zaocznych na US ale troche sie obawiam rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronie instytutu jest informacja ze rozmowa dla takich jak ja, czyli po KJB bedzie dotyczyc pracy mgr z jezykoznastwa. Ale problem w tym ze ja na chwile obecna nie jestem w stanie nic madrego wymyslec z jezykoznastwa bo go nie mialam. Pytanie brzmi jak ta kolezanka sobie z tym poradzila? A moze mozna pisac prace bardziej z English business itp. Jak chcesz mozemy popisac sobie na e:maila albo na skypa.pzdr
AlienX pls odpowiedz, badz inni studenci US na zaocznych mgr uzupelniajacych. PLS HELP!!!!!!
To może zrobimy tak: ty mi podasz maila a ja go przekaże koleżance?
Ok jasne podaje: [email] Czekam i dziekuje.pzdr
wiesz cos na temat tej anglistyki w sosnowcu?a moze tam studiujesz?prosze o info
hejka,
czy mogłabyś podac tez mojego e-maila swojej kolezance bo tez sie wybieram na magisterskie do Sosnowca zaocznie i miałabym pare pytanek

dzięki z góru
będe very grateful:)
mój e-mail: [email]

dzięks
Temat przeniesiony do archwium.