Kto na UMCS ?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |
Hej,
Kto w tym roku wybiera się (startuje) na UMCS na filologię angielską?
cześć Little, ja składam papiery na UMCS na anglistykę, zastanawiałam się jeszcze nad tą fil.ang w zakresie studiów amerykanist. ale ostatecznie postawiłam na tradycyjny kierunek.
Ja też... :-)
;-] a można wiedzieć gdzie jeszcze składacie?
Ja na UŁ, UMCS i UWr. Z tego co wiem na UWr są nikle szanse, bardzo mało miejsc a wieeele chetnych.
pozdrawiam
Hi, mam pytanko: Czym rozni sie filologia ang od filologi ang w zakresie studiów amerykanistycznych?
ja jestem na anglistyce, z amerykanistyka mamy sporo przedmiotow - historia anglii, gramatyka opisowa.. moim zdaniem niewiele sie roznia, razem zdawalismy wiekszosc egzaminow.
hej Bloody86 ;-] w końcu jesteś ;-D ( czekałam na Ciebie :) )
Jesli to nie problem chcialabym z Tobą porozmawiać, mam kilka pyatań odnośnie Umcs, a dokładniej samej anglistyki. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary na Ciebie.
Pozdrawiam
A może napisałabyś coś ogólnie tutaj...? Bo tak to wszyscy Cię bedą indywidualnie zamęczac ;-)
Ja jeszcze na KUL.
po roku nie czuje sie jeszcze wielkim ekspertem, ale jesli macie jakies pytania, to chetnie rozwieje watpliwosci :>
wiesz, ja mam ich kilka jesli to nie problem to podaj swój numer gg ;-] albo ja podam swój :)
chyba lepiej bedzie jak podasz swoj...
7079201
Na stronie Umcs widnieje data 21.07.2006 jako ta w ktorej pozanmy listę rankingową (domyślam się,że ta na stronie Uniwersytety). A czy wiecie może kiedy otrzymamy list z uczelni o nie/przyjęciu się na studia? Czy to jest w ten sam dzień, czy może wczesnniej [...później;]?]

Czy dowiadywaliscie się czy doszły wasze dokumenty? Bo niestety po zalagowaniu nie ma takiej opcji, żeby sie upewnić czy doszły na czas.

Jakie macie wyniki z matur startując na Umcs? Ja liczylam na wicej, no ale nie jest źle:
angielski 86%
polski 85%

pozdrawiam
Jutro wyniki kto się dostał na anglistykę na Umcs.
Jak się dostaniecie, to piszcie w tym wątku ;].Jakie mieliscie wyniki z matury?
Dostalam się, bylam 44 na liście.
Wpisujcie kto jeszcze.
Co prawda czekam jeszcze na listy rankingowe z dwóch uniwerkow, ale jestem przekonana , że na jeden z nich i tak sie nie dostane...ale został jeszcze drugi.
Też się dostałam na UMCS. Polski rozszerzony napisałam nienajlepiej-60% ale za to z anglika miałam 90%.
180 pkt., 12. na liście, ale zwalniam to miejsce, najprawdopodobniej ;)
ile osob przyjmowali na UMCS na anglistykę? I czy w porównaniu z Uś tam łatwiej czy trudniej się dostać??
ja tez sie dostalam mialam cos 177 pkt 19 miejsce...
O, to ja byłam 11 :))
gratulacje:) do zobaczenia
No ja też jeszcze nie wiem czy zostanę, czekam jeszcze na listę zakwalifikowanych na inny uniwerek.
Studenci anglistyki UMCS napiszcie coś więcej o anglistyce na tejze uczelni ;].
Czy wiecie jak się kwalifikuje w rankingach? Jak kadra?
Słyszałam, że anglistyka UMCs na lezy do jednych z lejlepszychw Polsce ;]
No i jak się studiuje w Lublinie?
a Wy zostajecie na UMCS?
tez sie dostalam :) i zostaje na umcs-ie :)
Hehe ja też dostałem się na UMCS (63 miejsce) Zostaję:)
Kelly87 - na UMCS jest latwiej sie dostać. mam porownanie, bo 2 lata temu pisałam egzamin i tu i tu. na UMCSie wydawał mi się wrecz łatwy, za to na UŚ zupełnie z kosmosu...na szczescie sie udało i szczerze polecam Sosnowiec, jesli Ci sie uda:)))
a jest tu ktos kto sie dostal na lingwistyke stosowana na UMCS (ang-ros) ??
Dwie moje kumpele... jedna z klasy i jedna ze szkoły :)
oOo... swietnie =] hehe a spoko jakies?bo wiesz, ja myslalam o wynajeciu jakiegos mieszkanka z osoba/osobami z roku :-)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |

« 

Business English

 »

Nauka języka