Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
hej wszystkim, jest tu może ktoś kto studiuje iberystyke w łodzi w łasnie w tej szkole? jeśli tak to prosze o jakieś informacje o tej szkole, czy jest fajna atmosfera, czy trudno jest znalezc mieszkanie w łodzi i czy ten kierunek jest trudny. za wszelkie info bede wdzieczna ;)
na uczelni prywatnej nie moźe być trudno z założenia.
A próbowałeś/aś i na państwowej i na niepaństwowej, czy tak ze słyszenia ???
takie komentarze poprostu mnie rozwalają...założe się że nic nie wiesz o tej uczelni i wogole o innych prywatnych.Pewnie studjujesz na jakimś UJ-cie bo tam wszyscy maja kompleks wyższości. Tak się składa ze studiowałam na obywdu i na UJ i na prywatnej i moge powiedziec że Uj to jedna wielka porażka.Na prywatnej nauczyłam sie wielu przydatnych i praktycznych rzeczy, w przeciwieństwie do zacofanego uj.
no wuasnie mnie tez interesują studia w tej szkole a mianowicie uzupelniające magisterskie na stosunkach miedzynarodowych po anglistyce, ktoś wie cos na temat tej szkoły?
Mam koleżankę która jest na drugim roku anglistyki w tej szkole. Chwali ją sobie. Słyszalam że poziom wysoki. Zresztą mozna spojrzeć na kadre i ich osiągnięcia. Ale podkreslam że tak slyszalm a nie wiem tego z własnej autopsji.
witam
jestem zainteresowana studiowaniem w szkole stosunków międzynarodowych. Wiem, że można się tam dostać bez egzaminów. Muszę przyznać, że trochę zapomniałam z angielskiego (7 lat temu zdawałam maturę z tego języka). Bardzo proszę o informacje na temat poziomu w szkole. Czy dużo ludzi odpadało w trakcie studiów? Będę b wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawim Joanna
mój adres email [email]
Cześć,rn Własnie studiuje w tej szkole i teraz będę na drugim roku... Jestem na filologii Angielskiej na zaocznym... Gdybyś miała chęć możesz spróbować, ale powinnaś znać angielski na poziomie średnio zaawansowanym... Oczywisnie nie ma egzaminów ale trzeba naprawdę się przykładac do nauki... Wykłady odbywaja sie po angielsku, trzeba brać w nich czynny udział... Egzaminy sa pisemne i ustne . Na ustnym musisz mowic biegle po angielsku, bo znając temat przedmiotu, ale mając niepoprawna wymowe mozna być wywalonym za drzwi... Najlepiej przed takimimi studiami pójść na intensywny kurs jęz. angielskiego... Mnie pomógł... rnPowodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa