licencjat w innym Kolegium

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka mam pytanie skonczylam wlasnie 3 letnie Kolegium Jezykow Obcych. nistety tu gdzie sie uczylam strasznie trudno obronic prace i uzyskac tytul licencjata. Czy istnieje mozliwosc zalatwienia sobie zdawania licencjatu w innym Kolegium w innym miescie? i na jakich zasadach to sie odbywa?
Dzieki wielkie!
dodam, ze chodzi o jezyk hipszpanski
Mam podobny problem. Tylko że z angielskim. Może ktoś coś wie, i powie jak to zrobic?
właśnie jak to jest?
Witam!
nie wiem jak jest z hiszpańskim ale jeżeli chodzi o język angielski to....
Z tego co się orientuję ( a sama zdaję w tym roku licencjat) to można zdawać tylko na uczelniach sprawujących opiekę nad kolegiami. Czyli np. moją patronacką uczelnią jest UŚ i tylko tam moge zdawać licencjat po kolegium.
Ale wiem, ze na UW można zapisac się na ostatni semestr studiów eksternistycznych ( 450zł) i zdawac wtedy licecjat mozna właśnie tam. Ale bez tego raczej nie.( no i w tym roku to już za poźno ...:-( )
Radze zaglądnąc na stronę internetową UW i dowiedzieć się wszelkich informacji. Są tam inf na temat egzaminu licencjackiego. A jeżeli nie to jest tel i można zadzwonić :))))
Wszystkie informacje sa na stronie internetowej:

http://www.ifa.uni.wroc.pl/~licencjat/

Pozdrawiam

Myszk@
ciekawe czy tam we Wroclawiu w miare normalnie zdaje sie ten licencjat, bo robic dodatkowy rok na darmo :(
no i jak, robil ktos licencjat we Wrocławiu?
Z tym Wrocławiem to chyba już wam nei wypali bo tam do końca marca trzeba się zapisać na studia eksternistyczne. Ale jeśli ktoś zdąrzył to te studia sa tylko na papierku ;). Nie chodzi się na wykłady czy cuś tylko są przepisane oceny z ostatniego semestru z kolegium do tego nowego indeksu studiów eksternistycznych. Sam licencjat to egzamin składający się z 100 pytań abcd. Wybiera się jeden z proponowanych zestawów przedmiotowych ( ja zdawałąm teorię liteatury oraz literaturę angielską) i 50 pytań jest z jednego a 50 z drugiego przedmiotu. Sam egzamin nie jest jakiś nie do zdania. Wystarczy się porządnie przygotować z podanej przez UWr bibliografii. A poza tym jako że to abcd zawsze można coś strzelić;) Istotne jest że nawet jeśli się wam powinie noga i zdacie np na 3 a w kolegium mieliście dosyć dobre oceny to możecie na dyplomie licencjackim mieć wyższą ocenę. Tak było w zeszłym roku ale w tym to już nie wiem bo mogło się zmienić. Pozdrawiam
a jak jest z oplatami i jak do konca marca trzeba sie zapisac to ile wtedy trwa rok?
odpisz mi na maila jak mozesz [email]
dzieki!
Już na pewno nie wypali, bo już od roku nie przyjmuja na studia eksternistyczne osób z uczelni, które nie sa pod patronatem UWr. Sprawdzone ostatnio w dziekanacie!
ale jak ktos zna jakiś sposób na zlalezienie szkoły , gdzie można przystąpi do licencjatu z angielskiego, proszę o informację
Jedyne co aktualnie wiem to Uniwersytet Śląski http://ija.us.edu.pl/index.php?menu=on&on=13
tam tez nie wypali. Dzwoniłam, i miła pani odpowiedziała mi, że licencjat mogą zdawa tylko ci studenci, którzy sa bezpośrednio związani z Uniwersytetem ślaskim
podajcie swoje maile, cos razem wymyslimy :)
Niestety nic nie wymyślicie...:(
Nie można zdawać na innej uczelni od tego roku. Jeszcze w tamtym roku można było ale już niestety nie w tym..Takie jest rozporządzenia...
Jedyna szansa była na UWr -można było sie zapisać na eksternistyczny ostatni semestr ale podobno juz i w tym roku to nie wypaliło.
Pozdrawiam
Myszk@
była tez szansa na UMCSie w Lublinie, ale od tego roku niestety...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Zagranica