Anglistyka UW mgr uzupełniające

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 45
poprzednia |
znamy już wyniki, a czy ktoś wie, jak będzie wyglądała dalsza procedura - jakie dokumenty należy złożyć i do kiedy? Podobno termin to 7 dni, czyli dziś już 6. Strona Anglistyki UW zawiera najświeższe wpisy z kwietnia tego roku. Ktoś może coś wie i może się podzielić wiedzą? Nie każdy może się ot tak przejść tam bo niektórzy są spoza Warszawy :/
Najlepiej więc będzie zadzwonic ...:))))
to zaiste bardzo celna i odkrywcza odpowiedź. Pytanie skierowane było do zdających na magisterskie uzupełniające na UW a nie do dowcipnisiów. Problem w tym, że dziekanaty często stosują strategię odkładania słuchawki bądź ignorowania dzwoniących w ogóle, ale zapewne nie dzwoniłoś (-aś? -eś?) na UW nigdy...
Dziś sama dzwoniłam do Instytutu Anglistyki żeby dowiedziec się czegoś więcej. Niby jestem na liście rankingowej i niby się mieszcze w pierwszej 125 :), ale dla pana który odbierał telefon nic nie było oczywiste. No bo skoro jestem w tej grupie teoretycznie przyjętych to czego do ch#$%$#$ mowi mi że nie ma jeszcze listy przyjętych, bo rankingowa nie znaczy że się jest przyjętym (ciekawe co znaczy w takim układzie????). Czas jeszcze nie minął(chyba), podobno trzeba czekać na pismo z UW. Tylko kiedy to pismo będzie to nie wiem, może w połowie lipca, a moze wcześniej. Póki co to tak naprawde nic nie wiemy.
a gdzie znalazłaś liste rankingową? mogłabys podać stronę?
dzięki pozdrawiam
lista rankingowa jest tu
http://rekrutacja.uw.edu.pl/UserFiles/wyniki/postkol_zaocz_angl.pdf
i polecam lekturę wątku na interesujący nas temat na stronie IRK, pt.:"pismo z UW o wyniku rekrutacji na ang postkolegialne":
https://forum.irk.uw.edu.pl/viewtopic.php?t=474
dramat! a raczej czeski film, bo nikt nic nie wie. ja nie jestem z Warszawy i nie mogę nawet chwilowo tam pojechać. jak się dzwoni, to nie odbierają. a jestem wysoko na liście, to nie wiem na co czekają. ech.
a czy sa na UW magisterskie uzupelniajace dzienne? bo szukam na tej ich stronie ale nie moge sie doszukac:/
dzieki za listę:) znalazłam się na na niej i szok.......na wysokim miejscu! tez dzwoniłam i nic się nie dowiedziałam, mam czekac na pismo i tyle. Nie powiem, trochę sie stresuję no bo chyba jest jakis termin składania tych papierów????Może jest ktoś z poprzedniego roku kto pamieta jak to wyglądało?
A czy ktoś wybiera się tutaj w tym roku i dzieli ze mną niedolę pierwszego poniedziałkowego wstępnego? :)
owszem... do jutra zatem ;) a w zasadzie do dzis :)
I jakie wrażenia?:) Moim zdaniem, test był średni - pytania zarówno i łatwe jak i takie, których za nic w świecie nie potrafiłam rozgryźć. Główną przeszkodą był szybko uciekający czas i słabe nagłośnienie z tyłu sali. No cóż, czekamy na wyniki.
Szczerze mowiac... w moim odczuciu egzamin byl latwiejszy niz praktyczny ktory mialem na drugim roku swojej PWSZ. Z jednej strony moze sie wydawac, ze milo ale z drugiej, skoro byl latwy, to byl latwy dla wszystkich wiec dostac sie chyba bedzie trudno bo wyniki moga byc wysokie i malo zroznicowane. Co do sluchania... jak tylko Pan Prowadzacy zaczal mowic cos przez mikrofon po polsku to stwierdzilem ze z trudem go rozumiem i zaczalem obawiac sie co bedzie z angielskim... fakt faktem nagranie raczej dosc proste, babka mowila nie dosc ze wolno to strasznie wyraznie ale akustyka wszystko skutecznie psula :/
Takie pytanie mi sie nasuwa... czy studenci NKJO rowniez ubiegaja sie o miejsce na SUM? Na oko bylo ich ok 300... kandydatow na zaoczne ok 200 czyli w sumie ok 500 co daje jakies 2,7os/miejsce. Pytam, bo nie bardzo rozumiem w jakim celu byl ustanowiony podzial.
Z tego, co wyczytałam na stronie tytułowej egzaminu, dla części osób był to egzamin dyplomowy NKJO. I też za bardzo nie wiem, ile to jest rzeczywiście osób, bo sama będę absolwentką NKJA a to na pewno nie był mój egzamin dyplomowy;)
conservator a tak z ciekawości na jakim to pwszecie jest taki wysoki poziom?
w Białej Podlaskiej... chociaz to, ze od nas duzo wymagaja nie musi o niczym swiadczyc ;P
to bardzo dobrze, że wymagają to później łatwiej sie dostać na uzupełniające. właśnie tak się zawsze zastanawiałam jak to jest w innych pwszetach czy lepiej bo mojego raczej jakoś dobrze wspominać nie będę:/ przedewszystkim ze względu na podejście nauczycieli/ wykładowców, wielkich grupach na ćwiczeniach itp ale na szczęście to już końcówka:)
kiedy będą wyniki? niecierpliwię się:]
podobno w poniedzialek na http://www.angli.uw.edu.pl/
sa nawet juz http://www.angli.uw.edu.pl/wyniki_egz.doc
mhm są, prawie wszyscy zdali, co było do przewidzenia, więc podejrzewam, że egzamin nr 2 nie będzie łatwy, muszą zrobić przesiew.
A z czego będziecie zdawać egzamin 25.06?
nie musi byc wcale trudny... juz teraz 180 zamykaja osoby ktore maja 127pkt... drugim jedni nadrobia inni straca
tak, tylko chyba nie wziąłeś pod uwagę zdających z UW i z kolegiów pod patronatem UW, których było dużo więcej.
tylko z tego co wiem to ten ich egzamin nie równał się z egzaminem na uzupełniające... W sumie jak ktoś z nich nie chce kontynuować studiów magisterskich, to dlaczego mają go brać pod uwagę na uzupełniające? To był ich licencjat, a nasz egzamin, więc oni raczej nie są brani pod uwagę.
Jednak są liczeni, ci co się zarejestrowali to są :/ No to lipa...
Z UKKNJA UW była bardzo nieliczna grupa, bo jednak większość planuje zrobić magisterkę na innych kierunkach.
Ten egzamin 25 czerwca będziemy pisać z jednej specjalizacji czy dwóch?
Z dwóch :)
dzięki :]
Pffff... a jak po przedmiotowym? Szczerze, jestem bardzo zawiedziony... wb - u mnie tragedia, jezykoznawstwo wzglednie ok... zerknalem tez na usa - wydawalo sie troche latwiejsze niz wb ale wiadomo, ze to kwestia przygotowania. W moim odczuciu pytania umieszczone w informatorze były banalne i raczej ogolne w porownaniu z tym co bylo na egzaminie (chodzi mi o wb). Czekam na wyniki, jednak bez wielkich nadziei.
Heh ja się przygotowywałam na obronę z wb ale powiem Ci że takich cudów jak wczoraj na UW to tam nie było:/ Odsiew chcą zrobić chyba...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 45
poprzednia |

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa