kto na filologie na uw? jakie wyniki?

Temat przeniesiony do archwium.
Kto wybiera sie na anglistyke na uw? Jakie mieliscie wyniki z CEW lub z matury? Ja mam 96 i 88 z CEW i zastanawiam sie czy mam jakies szanse...
ja mam 100 podstawe i 95 rozsz, od ilu bylo w tamtym roku, czy taki wynik daje mocna pozycje??? pewnie wszystko zalezy od innych kandydatow i ogolnie poziomu....
ja tez ide. 96% i 93%
ja tez bym chciala na ang na UW moj wynik 98 pp 90 pr
no ale czy sie dostane to sie zobaczy, cuda sie zdarzaja....
I ja też bym tam chciała.. :) Podst 100%, rozsz 69% :/ zawaliłam rozszerzony, wiem, no ale zobaczymy. Pozdrawiam :)
Czekam z wami. Nowa Matura: P.99 R.91, ustny roz. 95.rnCo to daje przy naborze na studia (fil. angielska))? rnI tu info dla przyszłorocznych maturzystów (kiedyś takich informacji szukałam): rn1. dostałam się do Opola (UO)- miejsce między 20 a 30 (przyjmowano 50 osób). Chętnych ok. 10/miejsce,rn2. Bydgoszczy (UKW) - dostałam się, miejsce w I-ej dziesiątce,rn3. Poznania (UAM) - dostałam się, miejsce między 30 a 40-tym (przyjęto 205 osób). Chętnych ponad 5/miejsce. Miałam bdb z polskiego na świadectwie,rn4. Łodzi (Uł) - dostałam się, miejsce ok. 4 punkty nad kreską. Słabo napisałam maturę z jęz. polskiego (P.57 i R.50),rn5. Wrocław (UWr) - nie dostałam się - poz. ok. 100 pod kreską (pomiędzy 170 a 180 miejscem),rn6. UW ???????????/
małe sprostowanie do pani powyżej:) Na UO było prawie 14 osób/miejsce:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa