kjo w poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
czesc dostalam sie do kjo w Poznaniu czy ktos mogłby sie ze mna podzielkic opinia o tej szkole bo nadal sie waham z gory dzieki
moze ktos tez sie dostał?
a ile miałaś % z matury? bo ja się nie dostałam co mnie bardzo dziwi:/
100 ustny rozszerz 97 podst i 82 rozszerz
to q*** jego mać przez ustny zapewne sie nei dostalam. mam 99%i85% z pisemnych i boskie 75% z ustnego. bosko.
Awiecie moze od ilu punktów z rozsz. przymowali? Ja tez sie nie dostalam, ale mam gorsze wyniki... Ile macie czasu na zlozenie dokumentów, jestem z Wawy wiec nie moge spr. list...
przyjmowali od 87,7 - tak napisali w liście
a na złożenie dokumentów ma sie 2 tygodnie od otrzymania listu
pRZYJMOWALI OD 87,7
a ktos moze wie, jak przeliczali wyniki z mat. pod. oraz rozsz. pisemnej i z ustnej rozsz., bo na stronie jest tylko inf., ze te wyniki sa brane pod uwage a jaki jest przelicznik????

Dzieki za odp.
pojęcia nie mam jak je przeliczali. w każdym razie w jakiś dość głupi sposób :/ nie podoba mi się to :)
Dostalam list, dokumenty a wlasciwie odebral ktos z rodziny, bo ja jestem za granica miala 83 punkty w postepowaniu rekrutacyjnym, czy ktos wie jak dalej bedzie przebiegac rekrutacja????? Jak/kiedy sie zglaszac na II nabór(przeciez wszyscy przyjeci nie beda chciaeli studiowac w kol. bo dostana sie gdzies indziej...)? Jestem za granica a rodzina mieszka w Wawie wiec nijak dowiedziec sie osobiscie... na e-maile nikt nie odpowieda, jak by byl ktos z Poznania i mógly mi powiedziec na którym jestem miejscu na liscie(ile jest osob miedzy 87 a 83...) i jak to bedzie wygladac dlaej bede wdzieczna za wszelkie ifo.....
moje [gg]
A ktos wie kiedy II nabór, jestem za granica i nie moge sprawdzic list osobiscie ani sie niczego dowiedziec(nikt nie odpowiada na e-maile) a rodzice mieszkaja w Wawie, mialam 83 punkty, tak pisalo w liscie, ale przeciez wszyscy sie nie zglosza, bo dostali sie gdzies indziej...
Ile bylo osób miedzy 87-przyjeci a 83-ja...??? Moze jest ktos z Poznania:-)
Prosze o jakies info...

Mój nr [gg]
wchodzisz na strone uam'u. tam jest o odwołaniach itp. a drugiego naboru tam jako takiego nie ma. mi mówili jak dzwoniłam, że przyjeli tyle osób, że jak im poodchodzą ci co się w inne miejsca dostali to bedzie akurat. ale ja i tak napisalam odwolanie bo zabraklo mi 1,4 pkt.
Mozesz mi podac swoje gg???? Mój nr 2304703, ale jak tu sie odwolywac skoro jest napisane, ze:
'Podstawą odwołania może być jedynie wskazanie naruszenia warunków i trybu rekrutacji na studia określonych w Uchwale Senatu UAM nr 9 z dnia 28 listopada 2005r. w sprawie warunków i trybów przyjęć na I rok studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych wieczorowych i zaocznych w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w roku akademickim 2006/2007.'
Ja myslalam, ze moge napisac odwolanie na podstawie argumentów za tym, ze powinni mnie przyjac a tu sama nie wiem....
Please help!!!!!
Ja tez sie dostalam - tyle, ze ze stara matura :) zdawalam egzamin i sie udalo :P
Proszę napisz ilka szczegółów na temat tego egzaminu. Zarówno pisemnego jak i ustnego
Cześć ja też sie dostalem i tam się wybieram bo słyszlem wiele dobrego o tej szkole. Mialem 94 ptk w postepowaniu rekrutacyjnym, a z matury pods 98% rozsz 84% ust 100%. Chetnie poznam kogos kto sie dostal i sie wybiera tam moje gadu to 3439928, jakby co to piszcie gdy niedostepny jestem i tak sie odezwe
Egzamin pisemny byl prosty ( wg mnie poziom FCE ). M.in pojawily sie: tekst z lukami, parafrazy, tlumaczenia zdan itp. Na ustnym trzeba bylo odpowiedziec na wylosowane pytanie np. jak zredukowalbys ruch w centrum miasta? i opisac wylosowany rysunek.
A jak było z tymi progami w ubiegłym roku? Wie ktoś może i mógłby się pochwalić, będę wdzięczny.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków