Kochani poradzcie

Temat przeniesiony do archwium.
2 lata temu skończyłam kolegium. licencjata nie zdawałam, ponieważ jak mi się wtedy zdawalo do niczego nie był mi potrzebny. Ale teraz z upływem czasu przydałby się. Czy ktos może słyszał jak można uzyskać ten tytuł omijając zdawanie w macierzystej uczelni bo na to chyba nie mam szans ani na tyle silnej woli by się do niego samodzielnie przygotować.
Sugerujesz, że ktoś za Ciebie się przygotuje do tego egzaminu? Wręcz polecam udanie się na "macierzystą uczelnię" w celu dokończenia sprawy, w końcu znasz wykładowców i może łatwiej Ci będzie cokolwiek się tam dowiedzieć. Poza tym, to z tego co wiem jest możliwość zdania samego licencjatu na innej uczelni - ale nie wiem na jakich zasadach się to odbywa.
Z tego co mi wiadomo to ode tego roku można zdawać licencjat tylko w macierzystych uczelniach. Wiem, ze można było na U Wrocławskim zapisac sie na ostatni semestr eksternitycznie i zdawać tam, ale podobno i w tym roku to już nieaktualne. można jednak podzwonic po uczelniach i po prostu zapytać "u żródła".
Wątpię jednak czy poza macierzystą można od tego roku gdzieś zdawać...
Pozdrawiam
Myszk@

« 

Programy do nauki języków