uzupelniające magisterskie UwB (Białystok)

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos z tutaj obecnych wybiera sie na uzupelniające magisterskie z filologi angielskiej na UwB, może ktoś juz tam studiuje i chce sie podzielic uwagami na temat egzaminu wstępnego jak i samego studiowania? czy cięzko jest sie dostać i ile chętnych na jedno miejsce? a może ktoś ma opracowane pytania na egzamin wstępny i chciałby sie podzielic?
za wszystkie komentarze z gory dziekuję!
xx
laaa ja dopiero zaczynam w tym roku anglistyke na UwB za 3 lata bede pewnie miec ten sam problem choc maze o tym zeby wyjechac i magistra zrobic gdzies indziej..,
halo ludzie czy nikt jednak nie zdaje do Białegostoku?
hej ludki:) ewa, ja też idę od października do Białegostoku. Troszku mnie przeraża to wszystko, do tego gigantyczna odległość od domu(ponad200km) i z mieszkankiem cienko jak na dzisiejszy dzień..:/ A kto mi może powiedzieć jak jest z podręcznikami na pierwszy rok, sporo trzeba kupować, jest możliwość np. wypożyczenia i kiedy właściwie uzyskujemy na ten temat jakieś info?? A jeszcze może ktoś ze stałych bywalców, mieszkańców akademika mógłby się podzielić opinią na temat jedynki i dwójki, jakie są różnice między obydwoma akademikami? pozdrawiam:)

« 

Studia językowe

 »

Studia za granicą