UKKNJA st. wieczor.

Temat przeniesiony do archwium.
Kto się dostał na st. wieczorowe do Kolegium UW????
Może ktoś odwiedzajacy ta stronę?!
Czekam na odp...
Ja sie niestety nie dostalem:( Zostalem zakwalifikowany, ale ostatecznie mnie nie przyjeli z powodu braku miejsc. Jaki miales/as wynik z CEW? Nie wiecsz ile osob przyjeli na wieczorowe?
Przyjeli 45 osób, lista plasuje sie od jakiś 60 punktów (po ich przeliczeniu) do ok. 20/30 (ale jesli chodzi o koniec o nie jestem pewna ) ja mam 51 p-któw jestem 11,
na pewno na zaoczne przyjmowali osoby nawet z 20 punktami (po ich przeliczeniu).
Może potem po ogloszeniu 1 listy nie poszedłeś do Kol. i nie wpłacileś zaliczki na poczet studiów?! Nikogo nie chce urazic ale w tym roku trudno sie było nie dostać...
Trudniej bylo w Gdańsku, Poznaniu czy Toruniu, wiem, bo tam tez składalam, tylko na dzienne...
A pisalas nowa mature czy CEW?? Wedlug mnie CEW byl duzo trudniejszy od nowej matury a lista rankingowa byla wspolna dla nowych i starych maturzystow. Ja musialem pisac CEW. Nie chce sie tutaj usprawiedliwiac, ale mysle ze piszac nowa mature mialbym szanse nawet na dzienne w kolegium. Mialem 30.080 pkt, przyjeli mnie na zaoczne, ale odmowilem. Ostatecznie wyladowalem na NKJO w Radomiu na dziennych. Widocznie tak musialo byc. W poniedzialek jade do UKKNJA odebrac dokumenty i pieniadze, ktore zaplacilem na poczet czesnego. Kurde z tego co piszesz to chyba niewiele mi zabraklo do wieczorowych. Jestem ciekawy jaki rzeczywiscie byl ten dolny prog skoro piszesz, ze ok. 20/30 a ja mialem 30.080.
Ja pisałam nowa mature a co do najnizszego progu od którego przyjmowli na kol. to musisz sam sprawdzć, ja pamietam próg tylko na zaoczne 920 punktów). Listy przyjętych wraz z punktami są na prawo od sekretariatu, w zagłębieniu korytarza...
Powodzenia w Radomiu, też bym tam składała gdyby nie to, ze znam francuski... no i dostalam sie tu...
Dzieki, na pewno sprawdze w poniedzialek. Jestes z Radomia?? Co sadzisz o NKJO w Radomiu? Rowniez zycze powodzenia w UKKNJA:)
Nie, jestem z Grójca a jeśli masz na myśli kolegium na starym mieście to słyszałam pozytywne opnie :-)))
tez jestem stara maturzystka i zgadzam sie ze wrzucanie 'starych' i 'nowych' maturzystow na jedna liste rankingowa gdzie pisano rozne egzaminy (wiadomo matura rok temu i teraz latwiejsza od cewu bo to 'poziom uniwersytecki') jest razaco niesprawiedliwe wtedy nie dostalam sie na anglistyke i poszlam do kolegium w lowiczu ale teraz jestem szczesliwa absolwentka 1 roku dziennych na ukknja :)
mozliwe ze rowniez po roku w NKJO w Radomiu sprobuje jeszcze raz zdawac na dzienne UKKNJA chociaz bede juz wtedy troszke "za stary" na zaczynanie nowych studiow w trybie dziennym, ale zobaczymy...pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.