NKJO-SZCZECIN NA MIESZKA

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,

czy ktos tam z Was studiuje?jakie opinie?
ja tam studiuję. Świetna szkoła, wykładowcy mili. Bardzo mi sie tam podoba, juz zaczyna być ciezko chodz dopiero byly 3 zjazdy.Polecam ta szkołę.
Hej, a czy to nkjo jest pod patronatem uniwersyteckim? Chodzi mi o to czy mozna tam robic licencjata? I powiedzcie jeszcze czy poziom FCE(moze troche ponad) na start wystarczy? I jak atmosfera, cos wiecej napiszcie jakie ogolne wrazenia?

Pozdro ;)
Czesc,
Licencjat w NKJO na Mieszka mozna uzyskac od UAM Poznan na podstawie umowy miedzy uczelniami. Ale trzeba solidnie pracowac, nie wszyscy studenci go uzyskuja. Dodam, jesli tego nie wiesz, ze UAM Poznan to niekwestionowana najmocniejsza anglistyka w kraju.

pozdr
a czy to znaczy ze zeby dac licencjat musze jechac do poznania???czy da sie to zrobic w szczecinie?
Jesli zmiescisz sie w miare normalnym terminie, to nie musisz: my specjalnie przyjedziemy do Ciebie. Ale luksus, co? ;-)

Formalnie studenci NKJO, ktorzy wybiora sciezke licencjacka, staja sie na 1 semestr studentami zaocznymi na UAM.
Jeszcze jedno: w tym samym budynku na Mieszka sa formalnie 2 instytucje edukacyjne: NKJO i WSZ Collegium Balticum. Ta druga sama juz nadaje wlasny licencjat. W praktyce duzo nauczycieli sie powtarza, w tym sporo od nas.
Temat przeniesiony do archwium.