UWr - anglistyka, wieczorowo

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, hej,

interesuja mnie stidia na wroclawskiej anglistyce - wieczorowo. Jaki tam jest poziom? Jak z wykladowcami? Mam nadzieje, ze to studia platne wiec zajecia nie sa odwolywane. Jesli ktos moze, prosze napiszcie, jak tam sie studiuje. Na studia dzienne nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na prace.

BTW: a jak poziom nauczania samego praktycznego jezyka? Szczegolnie zalezy mi na jezyku pisanym, bo wlasciwie taka mam prace: pisanie listow, raportow po angielsku.
ja tam nie studiuje, ale od znajomych wiem, ze odwolywanie zajec nie ma nic wspolnego z placeniem za nie albo nie... zawsze wypadaja jakies konferencje, choroby albo inne swieta... ja studiuje w opolu i zajecia SA odwolywanie notorycznie...
nie wiem czy sprawdzales plan zajec studiow wieczorowych, bo sa wieczorowe tylko z nazwy... z tego co wiem, zajecia sa w ciagu tygodnia (czwartki i piatki?) w godzinach rannych jak najbardziej... nawet uzupelniajace (te sa wlasnie w czwartki i piatki od 8 rano)... zreszta w opolu jest tak samo, wieczorowe roznia sie wlasnie tym, ze za nie placisz niezla kase...
a co do samych studiow niech wypowiedza sie osoby, ktore tam studiuja...
pozdrawiam
Up! Moze ktos z UWr???
a moze co do planu to zajrzyj na strone IFA i bedziesz wiedzial jak to wyglada?
Zapraszam na Drzwi Otwarte w IFA UWr:
11.03.2007, g.10.00, ul. Kuźnicza 22, sala 208
Instytut Filologii Angielskiej

a co do zajec na studiach wieczorowych - to wydaje mi sie, ze sa niezle prowadzone. Pisanie (na 1 roku) jest na pewno na wysokim poziomie - wiem, co mowie;)

Pzdr.
Jako że jestem z UWr to się wypowiem ;) Zatem zajęcia są w czwartki i piątki, w godzinach popołudniowych.Na II roku uzupełniających, zajęcia są już tylko w piątki. Wykładowcy są ci sami co na dziennych więc nie ma mowy o różnicy w programie czy też poziomie. Ogólnie w IFA sporadycznie spotykam się z odwołanymi zajęciami, zatem nie jest tutaj to problemem. Oprócz tego od bieżacego roku akademickiego UWr oferuje lektoraty z języka niemieckiego lub francuskiego w ramach I roku SUM. Moim zdaniem to naprawdę dobra oferta dla kogoś kto nie może/nie chce studiować dziennie. A pisanie, hehe z pewnością jest porządnie zrobionymi zajęciami :) Ogólnie, polecam ;)
Pzdr, Rudencja.
Aha, zapomniałam dodać, że przez lata 1-3 studiów wieczorowych mają zajęcia w soboty a w czwartki nie. Przynajmniej tak to wyglada w tym roku, plan jest dostępny na www.ifa.uni.wroc.pl
Up! up!
hej ;) tez się wybieram w tym orku na wieczorową anglistyke, niestety nadzienne sie nie dostałąm :( ale jak coś może się spotkamy :) pozdraiwam :)
Hej i jak? jestescie na liscie zakwalifikowanych? bo ja tak:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego