kolegium języka angielskiego w Warszawie-zaoczne

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Jestem zainteresowana studiami w Kolegium Języka Angielskiego w Warszawie. Interesują mnie studia zaoczne, gdyż pracuję. Chciałabym po prostu mieć dodatkową specjalność. Posiadam dyplom FCE, cały czas uczę się angielskiego, czytam prasę, oglądam telewizję itp. Planuję też wyjazd do Anglii w wakacje, aby się podszkolić. Może ktoś studiuje lub skończył interesujący mnie kierunek? Czy można później skończyć uzupełniające studia magisterskie? Jak często sa zajęcia? W jakie dni? A może ktoś wie lub studiuje zaocznie jęz. ang. w Warszawie na jakiejś prywatnej a godnej polecenia uczelni? Czekam na wszelkie konkretne informacje, za które serdecznie dziękuję.
mysle, ze wybierajac nkja na pewno sie nie zewiedziesz. ja skonczylam te studia co prawda dziennie, ale mysle, ze moja wypowiedz tez moze Ci pomoc - poziom wykladowcow jest swietny, przedmioty interesujace. tzn. byly interesujace dla mnie. powinnas wczesniej zorientowac sie, jakie sa wyklady i cwiczenia - jesli masz alergie na dzieci i nauczanie, zameczy Cie zarowno metodyka, jak i praktyki w szkole. Ale sa tez inne wyklady - hisotira i kultura, literatura, no i duzo practical english.

jesli Ci sie jeszcze bedzie chcialo ;) po uzyskaniu licencjatu mozna sie bez problemu uzupelniac do magistra na UW, albo gdzie indziej, wedle fantazji :)
Ja także wybieram się w tym roku do NKJA, prawdopodobnie na zaoczne, i z tego, co zdążyłam się dowiedzieć od róznych fachowców :) oraz studentów, absolwentów - zarówno wykładowcy, jak i sam program są bardzo OK.
Zresztą... poszperaj na forum, było sporo wątków na ten temat, zwłaszcza w tym dziale.
Hej!
Aktualnie studiuję na UKKNJA w Wawie i jest bardzo przyjemnie. Wykładowcy są fajni zajęcia ciekawe a na dodatek ma się jeszcze masę wolnego czasu bo zajecia to tylko 26-29 godzin w tygodniu. Także wszystkim zainteresowanym angielskim polecam ten kierunek!
Cześć, studiuje w kolegium zaocznie. Generalnie polecam, tylko ze trzeba być przygotowanym na to ze zajecia odbywaja sie prawie w kazdy weekend. Roboty jest duzo, historia, literatura i takie tam. Poziom nie jest porażająco wysoki, tzn. nie ma się co obawiac ze wszyscy juz wszystko umieja.
dzięki za informacje, na dzieci raczej uczulenia nie mam, po prostu pracuję w szkole, jemstem historykiem i skończyłam tez informatykę podyplomową, no ale coraz mniej dzieci w szkołach, niż demograficzny i trzeba myśleć o nowej specjalności, więc myślałam o Kolegium Jęz. ang. no bo jak już mam ten FCE to może warto pociagnąc to właśnie... Mam tylko jeszcze jedno pytanko: zajęcia sa w soboty i niedziele? czy piatki też się łapią? jest to ważne dla mnie, gdyż ucze w wieczorówce i mam zajęcia właśnie w piątki... Z góry dziękuję za informacje. No i dzięki za to, co już napisaliście:) Acha, co z egzaminami?
Zajęcia teoretycznie mogę odbywać się w piątki, od 16.00, ale tylko za zgodą studentów. W praktyce jest tak, że nawet jeśli zdarzają się jakieś zajęcia w piątek, to są to naprawdę sporadyczne sytuacje (np. 2 razy w semestrze) - tyle się dowiedziałam na spotkaniu na UW.

A exam jest 21 czerwca. Pisemny :) - test z anglika oraz test sprawdzający presdyspozyje do wykonywania zawodu nauczyciela. Wszystko znajdziesz tu:

http://www.cnkjo.uw.edu.pl/cnkjo/uknja/rekr45.html
Nie ma zajęć w piątki. Tylko sobota i niedziela.
witam, a co mam zrobić jeśli mam predyspozycje do pracy z dziećmi,oraz zdolności językowe (bo uczę małe dzieci ang, ) ale nie mam języka ang w rozszerzeniu, czy to oznacza,że nie mam szansy dostać się na ta uczelnię? proszę pomóżcie
wszystko jest opisane w zasadach rekrutacji - zwroc tez uwage, ze poprzednie wpisy byly sprzed 6 lat.
wiem,chcialam tak zapytać bo może ktoś byl w takiej sytuacji, czytalam byla tam mowa tylko o rozszerzonym poziomie
z tym ,ze byla to rekrutacja 2010/2011 a jak będzie w październiku tego roku niewiadomo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka