wsl w częstochowie

Temat przeniesiony do archwium.
cześć!
Czy ktoś może studiuje w ćzęstochowie w WSL? Chodzi mi o studia zaoczne. Możecie sie podzielić informacjami? Czy warto? Jak jest? Jeśli nie jesteście z Częstochowy to gdzie się zatrzymujecie?
szczerze mówiąc odradzam studia tam. moja nauczycielka skończyła tam studia i jej poziom angielskiego jest po prostu tragiczny.robi tak podstawowe błędy, że szkoda słuchać.może to tylko przypadek i może inni studenci są lepsi.miejmy nadzieję
Jak skończysz tam studia - w co wątpię - to pogadamy o Twoim poziomie, na razie nie wypowiadałbym się o czymś o czym niewiele wiem.
A skąd to powątpiewanie?Uważam, że skończenie tej uczelni nie wymaga szczególnego wysiłku, jednak znam kilku nauczycieli z wslu i muszę przyznać, że są bardzo kompetentni(np Pan Cezary W.).Masz rację, niewiele wiem o tej uczelni i słyszałem, że poziom nie jest zły, ale stwierdzam tylko, że znam osobę po wsl, która na pewno jako nauczycielka nie jest wzorem z języka.Ale jedna osoba to może być tylko przypadek.Wierzę, że inni absolwenci są bardziej kompetentni.
Poziom jest wysoki, uczelnia super wyposażona, znaczna większośc wykładowców prowadzi zajęcia na wysokim poziomie, bardzo wymagający ale przesympatyczni. Kadra wyselekcjonowana, program spójny - i co ważne -absolwent otrzymuje licencjat i ma mozliwość kontynuowania nauki (podyplomowe, MA). Konwersacje prowadza anglicy, kanadyjczycy, irlandczycy -na zmianę -tzn co rok z kims innym. Osobiscie polecam. Ponadto wyposażenie uczelni - standart światowy.
Pozdrawiam
PS Wyjatki moga sie zdarzyc, lecz nie nalezy w takich przypadkach wysuwac błednych wniosków.
Polecam testy które znajdziecie w linkach strony www.wsl.edu.pl
popieram :)
A czy słyszeliście coś o anglistyce na WSP w Częstochowie? To w tym samym mieście, choć konkurencja. Jaki jest tam poziom?
Aha i gdzie można załatwić jakieś tanie noclegi w Cz-wie?
O poziomie na WSP niestety nie mogę CI za wiele powiedzieć... (mogę napisać tylko tyle że maja brzydki budynek... :) ) Odnośnie tych tanich noclegów (nie wiem czy chodzi Ci o studia dzienne czy zaoczne) to WSP ma swoje dość tanie akademiki, nawet tanio jest też w akademiko - internacie na ul. Prusa (dość daleko,ale można bezposrednio podjechać tramwajem). Podobno ma być 120zl za miesiąc! i 15zl za noc. Warunki trochę spartańskie,ale da się żyć :)
Pozdrawiam
Chodzi mi o studia zaoczne i tylko o noclegi.
czesć, wie ktos może jaki jest poziom na Wyższej Szkole Umiejetności w Kielcach , kierunek anglistyka ,dzienne. A może ktos wie jaki jest poziom na NNKJO TWP w kielcach ????????????? Bylbym wdzieczny za pomoc :) Pozdrawiam
to niestety Ci nie pomogę :(
czesc. wie ktos moze jak to jest z ta łaciną :-((((( w WSS-P w Lublinie?? Czy to jest takie trudne jak mi sie wydaje, a może to tylko podstawy ???? jak jest z filozofia na wss-p czy to jest takze od deski do deski ?? Wie ktos moze jaki jest plan zajeęc na 1 rok?? prosze o pomoc .pozdr:-)
Temat przeniesiony do archwium.