wloski!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
czesc.jestem z Olsztyna i chce studiowac filologie wloska,lub cokolwiek,aby zostac tlumaczem tego wlasnie jezyka.NIESTETY moge studiowac tylko zaocznie i nie wiem,gdzie mnie jest najblizej,byleby nie KIELCE...Czy ktos moglby mi pomoc???
Przeglądałaś już informatory o studiach? Zajrzyj na strony poszczególnych uniwersytetów. Wiem też, że włoski jest w jakimś college\'u - niestety nie mam pojęcia, gdzie :(.
filologia włoska jest na UMK w Toruniu, ale możesz tam zrobić jedynie licencjat. Ja będę próbować dostać się tam właśnie w tym roku :)
Może się spotkamy na egzaminach :D
Hej Czarowniczka ja się też wybieram na egzamin na italianistykę :)))
spotkamy się na 100%. Hej, jak tam przygotowania do \"WSPANIAŁEJ\" romowy o kulturze włoch? hihihi...brrr.....boję się straszliwie...
Cześć ! Dlaczego nie chcesz studiować italianistyki w Kielcach na Wyższej Szkole Umiejetności www.wsu.kielce.pl Tam wykladają profesorowie z Uniwerków z łodzi , Warszawy , UJ-tu ,WSP w Krakowie i umcsu.Ja sam wybieram sie tam na anglistykę.Czy wiesz coś może o nich co jest negetywne ??Jeśli tak to czy możesz sie podzielić?
przygotowania idą marnie, opracowałam dopiero 5 tematów, a mam pytanko, te wszystkie lektury które oni tam podają trzeba przeczytać? bo jeśli tak to koniec. nie zdążę DEKAMERONU przerobić brrr

napisz do mnie na maila [email] jak ci idzie ta nauka :)
a w ogóle jesteś z Torunia?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków