UMCS - strona lingwistyki stosowanej

Temat przeniesiony do archwium.
czy Lingwistyka stosowana UMCS ma wlasna strone?? Bo nigdzie nie moge nic takiego znalesc???
Tez chetnie bym poczytal. :-)
Btw, czy jest tu ktos, kto chcialby isc na profil NIEMIECKI z ANGIELSKIM?
czyli nikt takiej strony nie znalazl? Bo ja juz sie pogubilam w formalnosciach ktore trzeba wypelnic. ktos sie orinetuje jak to ma przebiegac? Podania nie podania, jakie sa terminy, co gdzie kiedy
NOWA MATURA
5 maja - 3 lipca - internetowa rejestracja kandydatów,
od 9 maja do 1 czerwca w godz. 11-13 i od 4 czerwca do 3 lipca w godz. 10-14 w pok. 28 (nowa humanistyka) Pl.M.Curie-Skłodowskiej 4a - dla osób nie posiadających dostepu do Internetu - udostępnienie stanowisk komputerowych
9 lipca - ogłoszenie listy rankingowej i listy zakwalifkowanych do przyjęcia,
do 10 lipca - powiadomienie osób zakwalifkowanych,
11 - 21 lipca - w godz. 1[tel]w pok. 134 i 135 w Zakładzie Lingwistyki Stosowanej, ul. Sowińskiego 17 przyjmowanie dokumentów i wpisów od osób zakwalifkowanych do przyjęcia oraz wydawanie decyzji o przyjęciu,
22 - 30 lipca - przyjmowanie nastepnych kandydatów z listy rankingowej na zwolnione miejsca.
31 lipca - zamknięcie listy osób przyjętych na studia

:)
To dla kierunku NIEMIECKI + ANGIELSKI:

Dla absolwentów mających „nową maturę” podstawą kwalifikacji jest konkurs świadectw dojrzałości; kwalifikacja opiera się na pozytywnym wyniku egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym w zakresie języka niemieckiego i na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka angielskiego. Wyniki egzaminu maturalnego stanowią w całości postępowania kwalifikacyjnego 100% ogólnej wielkości obliczeniowej, z czego 60% przeznaczamy dla języka niemieckiego, a 40% dla języka angielskiego:

a) dla języka niemieckiego: uzyskana wielkość procentowa, maksymalnie 100% x 0,6 = 60%;

b) dla języka angielskiego: uzyskana wielkość procentowa, maksymalnie 200% x 0,2 = 40%.
https://irk.umcs.lublin.pl/index.php

Najlepiej sie tutaj zalogowac i szperac. Ten program pokazuje Ci, kiedy co masz robic... :P Poki co mozesz uzupelnic swoje dane, a potem czekasz na wyniki, bo w nastepnym kroku musisz wpisac wyniki z matur.

Powodzenia przy rekturacji! :)
Kurcze, teraz zauwazylem... Beda brac pod uwage angielski PODSTAWOWY i ROZSZERZONY w moim przypadku. Jak bede mial z rozsz 85% to mi przelicza na 88% i bede w gorszej sytuacji niz ubiegloroczni, ktorzy mieliby 100% z podstawy i 75% z rozsz....

Szkoda slow.... :((

Btw, niech ktos cos napisze, bo wyjdzie, ze rozmawiam sam ze soba... :P
< niech ktos cos napisze, bo wyjdzie, ze rozmawiam sam ze soba...>

Czasem ma to dzialanie terapeutyczne (wiem po sobie), hehe!
A stronke znalazles, wiec chwala Ci za to. ;-)
Przyda sie ta terapia, bo pojutrze mam ustny polski... :-(

A teraz zobaczylem, ze za 85% z rozsz jest 87% z podstawy po przeliczeniu...

CHORY KRAJ!!! (zeby nie powiedziec gorzej)
ja sie dowiadywalam i jest to zmienione. jest tak jak pisales tylko rozszerzony. czyli teraz tylko sie loguje i wybieram kierunek tak? czy placic tez mam teraz? Bo po wynikach do konca jest tylko kilka dni, a jesli przelew nie dojdzie? I jesli dalam zgode na wyslanie moich wynikow matury to sama wpisywac ich nie musze tak? Potem czekam czy jestem przyjeta i dopiero wtedy zanosze tam no wlasnie co? dowod wplaty, siwadectwo maturalne? czy tylko to z wynikami? i jakies podanie?? trzeba jakies podanie?
"II. Rekrutacja polegająca TYLKO na złożeniu kompletu dokumentów do wypełnienia limitu przyjęć - z pominięciem kwalifikacji na podstawie wyników maturalnych, egzaminu wstępnego lub konkursu świadectw)"

nie rozumiem tego punktu???
Kolejnosc (zaczerpnieta ze strony UMCS)
1. uzupełnij swoje dane osobowe
2. wypełnij listę Twoich przedmiotów maturalnych
3. wybierz kierunki studiów
4. wybierz egzaminy na studia
5. dokonaj opłaty rekrutacyjnej
Musisz na razie sie zarejestrowac internetowo. Pozniej musisz szybciorem wpisac wyniki matur, jak je tylko dostaniesz.
Dokumenty dowozisz dopiero po 10 lipca (w zaleznosci od tego, czy Cie przyjma czy nie).

JAKIE te dokumenty... I'll find it :)
Oplaty za proces rekrutacji zostana podane w pozniejszym terminie.
dzieki wielkie:) jeszcze pytanie czy konieczne jest przeslanie im zdjecia w wersji elektornicznej? Bo niby nie ma w etepach a jednak jest odnosnik taki na koncie
Ja tez chce na profil niem-ang :) Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt duzo chetnych :D Jakby co to moj nr gg to 3284289.
Hej,
ja im juz wyslalem :P zapewne trzeba.
O, jak milo :) Odezwe sie na pewno :)
Temat przeniesiony do archwium.