Magisterskie uzupełniające na UŚ - proszę o info s

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
od października rozpoczynam studia na UŚ na magisterskich uzupełniających na metodyce lub językoznawstwie; mam pytanka do tych, którzy studiują w Sosnowcu -

czy jest ciężko, tzn. czy lżej niż w NKJO, jacy są wykładowcy, czy dużo jest przedmiotów i czy zajęcia na dziennych są od poniedziałku do piątku , czy jak się przychodzi w pazdzierniku to trzeba mie juz wszystko z tematem pracy magisterskiej ustalone (temat etc.); proszę o wszelkie informacje dotyczące tych studiów
dzięki z góry
pozdrówki:)
Proszę o info --> czy nie ma tu żadnych studentów studiów magisterskich na UŚ?
thx
hey
kiedy ja zaczynalem na sum, to na rozmowie wstepnej trzeba bylo przedstawic projekt pracy, ale pozniej mozna bylo to zmienic, nikt sie nie upieral. aczkolwiek byli tacy ktorzy zakladali ze przychodzac na sum mamy juz wszytsko gootwe tylko napisac :) no ale to pojedyncze przypadki, wiekszosc promotorow jest luzacka, przynajmniej ci na jezykoznwastwie. a czy jest trundo, wiesz, jak dla mnie nie bylo, aczkolwiek byly przypadki kiedy ktos nie zdal jakiegos egzaminu, ale tak jest zawsze, zreszta to zalezy od ciebie czy chcesz sie uczyc czy nie. a zajecia praktycznie sa od poniedzialku do piatku, niestety, no moze jeden dzien wolny sie trafi... ale tak szczerze to nie trzeba sie trzymac okreslonego planu i przynaleznosci do grupy i wielu chodzi na zajecia z roznymi grupami, oczywiscie oficajlnie tak nie mozna ale nikt nigdy nie mial z tego powodu problemow. co sprytniejsi mieli zajecia 2 lub 3 razy w tyg, wszystko zalezy od innwecji :) no i na wyklady przeciez nie trzeba chodzi, tym bardziej ze jak sie trafi tylko wyklad jako jedyne zajecia w ciagu dnia, to kto by jechal do tego sosnowca?? aha jesli mieszkasz w poblizu to znajdz sobie jakas prace bo napewno znajdziesz na nia czas :) no i pogodz sie ze plan zajec jest koszmarny, moze sie cos zmieni jak wybuduja ten nowy budynek, ale to przyszlosc :)

pozdrawiam
dzięki wielkie za info:)
mam jeszcze małą prośbę - mógłbyś mi wysłac swój plan zajęc jesli masz na kompie bo chcialabym zobaczyc jak mniej wiecej odbywają się zajecia i jakie sa przedmioty.
podałabym Ci mój e-mail:
[email]
dzięki z góry
witaj!

podaję Ci linka do stronki IJA UŚ, stamtąd możesz ściągnąć plik z planem zajęć dla IV czy V roku ( I i II rok magisterskich uzupełniających) z minionego semestru:)

http://www.ija.us.edu.pl/index.php?menu=on&on=12
właściwie plan zajęć dla IV i V roku z minionego semestru znajduje się w pliku "studia dzienne semestr letni 2006/2007". w tym pliku są wszystkie plany zajęć- od I do V roku:)
nie umiem sie tam za bardzo połapać z tymi tabelami; jakbyś mogla mi przesłać na e-mail jakis przykladowy plan zajec magisterskich dziennych - interesują mnie zwlaszcza godziny zajęc i jakie wogóle są przedmioty
mój adres: [email]

z góry wielkie thx:)pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.