co wchodzi w skład oceny ze studiów I stopnia???

Temat przeniesiony do archwium.
witam!
mam pytanie moze ktos sie orientuje: na KUlu na studia uzup magisterskie jest wymagana do wpisania srednia "wszystkich ocen ze studiow I stopnia"- i teraz nie wiem czy ma to byc tylko srednia ocen z kolegium -egzaminy i zaliczenia (tzn z dyplomu "ocena ogólna"), czy powinnam dodac do sredniej ocene z obrony dyplomu nkjo oraz ocene z egzaminu licencjackiego? Dzwonilam na KUL ale niestety nikt nie byl w stanie mi udzielic informacji (chyba tak, moze, nie jestem pewna, ...)
tak samo jest na UŚ: 'Do dokumentów należy dołączyć zaświadczenie o średniej studiów I stopnia lub nauki w Kolegium poświadczone przez władze uczelni/Kolegium, w której kandydat ukończył studia I stopnia'. Co wchodzi w skład tej średniej oceny z wszystkich przedmiotów czy ocena z dyplomu? Studenci UŚ odezwijcie sie please!!
może ktoś się znajdzie poinformowany w tym temacie, a swoją droga to by było trochę bez sensu, nie brac pod uwage oceny z obrony pracy i licencjata- w koncu to jakies podsumowanie pracy po NKJO, no ale może się wyjaśni wkrótce...