nkjo wrocław

Temat przeniesiony do archwium.
hej czy ktos w tym roku wybiera sie do nkjo we wrocku?
Czy ktos wie jak tam jest,chodzi mi główine o wykładowców.(Kto jest miły a kogo mam sie bac),jaka jest atmosfera wsród uczniów,czy do kazdego przedmiotu sa ksiazki czy tez ksero.prosze o odpowiedz studentów
czy naprawde nie ma tu kogos z nkjo wrocław?
witam ,jestem tegoroczną absolwentką NKJO Wrocław ,cóż mogę powiedziec .Czeka cie ciężka praca ,książek praktycznie mieć nie bedziesz ,same kserówki praktycznie -i to w ilości multum naprawdę , także dobra organizacja to podstawa ,cóż poza tym , poziom jest naprawdę super ,rzekła bym nawet że moglo by byc trochę lżej .NIE BAĆ SIĘ NIKOGO TYLKO SYSTEMATYCZNIE PRACOWAĆ ( choc niektorzy mogli by być bardziej mili ) Pozdrawiam
hej, ja sie wybieram :D ;) a bedziesz na dziennych ? jesli tak to chyba bedziemy razem na roku ;) pozdr.
Wielkie dzieki za odpowiedz.Mam jeszcze pytanko czy zajecia w trybie dziennym odbywaja sie od pon do piatku czy jest jakis dzien wolny?(jeszcze nie ma planu)no i jak czesto sa kolokwia i pytaja.pozdrawiam i gratuluje ukonczenia nkjo.ja jeszcze nie zaczełam a juz bym chciala skonczyc,troszke mnie nastraszylas tym dobrym poziomem.
Hej, ja tez sie wybieram, wiec juz chyba jest nas trzy;) Trochę niepokoi mnie ta informacja o niezbyt miłych wykładowcach i strasznej harówie; mam oprócz kolegium inne studia i myślalam, że jak będą jacyś wyrozumiali wykładowcy, którzy będą mogli trochę pójść na rękę, to da się to pogodzić, ale zaczynam mieć wątpliwości... A jak u Was nastawienie:)?
Nie martw sie bedzie ok. Ludzie zawsze mowia ze duzo nauki itd ale wszedzie jest duzo nauki. Ja jestem w pwsz Walbrzych i tam tez jest duzo nauki a poziom taki sam jak we Wrocku patrzac na wiedze i poziom znajomosci jezyka moich znajomych z nkjo Wroclaw a moj i moich kolegow i kolezanek w pwsz Wlabrzych.Pozdro
hej :) nie przejmuj sie, ja tez zamierzam ciagnac 2 kierunki, poradzimy sobie :)) nie moze byc az tak strasznie :) a jestes na tych drugich studiach tez na dziennych? ja w tym roku przenioslam sie na zaoczne...pozdr. i do zobaczenia w poniedzialek :)
Tak, tez na dziennych, wlasnie w tym caly problem:) Pewnie sie oba plany zajec naloza na siebie, znajac moje szczescie. A propos- czy my w ogole posiadamy jakis plan zajec? Bo na str.gł. NKJO ja widzę tylko dla specj.niem.,ale może to ze mną jest coś nie tak i szukam nie tam, gdzie trzeba:)? A co jeszcze studiujesz drugiego, mrybka?
Enmorarse, no wlasnie ja tez sie zastanawialam czy ja nie dowidzam czy co sie dzieje ;) ale chyba faktycznie na stronce nkjo jest tylko plan dla spamaninistow. co to za niesprawiedliwosc :PP hihi ;)) no nic, pewnie jeszcze nie zdazyli ulozyc albo zapomnili puscic w necie...ja studiuje dziennikarstwo, a Ty tez zdradz jaki jest Twoj 2gi kierunek :)) slyszalam ze mimo wszystko sporo osob laczy 2 kierunki na dziennych, takze na pewno sobie poradzisz :) ja zmienilam tryb na zaoczny tylko dlatego ze moja druga uczelnia jest na drugim koncu miasta :/ i w korkach tak jezdzilabym z miejsca na miejsce z 1,5 godziny pewnie. ale jak sie chce to na pewno wszystko jest mozliwe :) pozdr. :)
Po prostu nas olali z tym planem;) Ale to jest jakas kpina, zostaly 3 dni,a nic zaplanowac sobie nie mozna. Ja studiuje stosunki miedz., wiec moja uczelnia tez jest na drugim koncu miasta (Koszmarowa). Teoretycznie wydaje mi sie to nie do pogodzenia,ale zobaczymy, jak wyjdzie w praniu;) Zawsze trzeba liczyc na to, ze prowadzacy zajecia nie beda wyjatkowo restrykcyjni jesli chodzi o obecnosc na zajeciach czy o spoznienia...
Hej , mam pytanie - jest ktoś mozę na forum kto dostał się do kolegium na rok 2008/2009? ja miałam 60% z rozszerzonej matury i się oczywiście nie dostałam,w tym roku pisałam 2 raz.interesują mnie wyniki osób które się tam dostał bo niestety NKJO nigdzie nie podaje progów punktowych, a na wieczorowe się nie wybieram
jak chcesz się dostać na filologie angielska to musisz mieć 90 % wtedy będziesz pewna ,że Cię wszędzie wezmą :D
obojętnie która szkoła , trzeba mieć dużo bo Cię nie przyjmą inaczej ....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa