kjs uw - rekrutacja

Temat przeniesiony do archwium.
Mam problem odnośnie zasad rekrutacji na kierunek "tłumaczenia specjalistyczne"(ang-niem). Mianowicie na stronie kjs przeczytalem, że pod uwagę brane są: ang rozsz, pol rozsz lub podst i niem rozsz lub podst.Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dalsza informacja, że "przy ustalaniu wyniku na poziomie podstawowym pod uwagę brane jest 100% liczby punktów z egzaminu maturalnego". Czy ktos móglby mi to wyjasnić??? Czy to oznacza, że z wynikiem 99% z podst niem nie mam szans???Bardzo proszę o pomoc osoby zorientowane w tej kwestii najlepiej studiujące na kjs:) pozdrawiam:)
1. A gdzie takie informacje mozna znalezc na witrynie kjs?
2. 100% znaczy tlyko tyle, ze punkty z poziomu podstawowego nie sa np. dzielone na 2
3. Aktualne informacje o rekrutacji mozna znalezc na witrynie www.uw.edu.pl w odpowiednim dziale. Sa tam pdf-y opisujace po kolei zasady rekrutacji na kazdy kierunek. O ile wiem, z obu jezykow mozna zdawac podst., ale przeliczniki sa takie, ze szanse maja praktycznie tylko osoby zdajace rozsz.
Dzieki za informacje:) A info o rekrutacji znalazlem na stronie uw:) pomylilem sie w poprzednim pytaniu:) Myslisz ze jak zdaje pol i ang rozsz a niem podst nie mam co liczyc na kjs??? szkoda bo bardzo mi zalezalo:(
można probowac, ale przelicznik jest 3/2, tj. 70% z rozszerzonej to więcej niż 100% z podstawowej.
Zyczę 100% ze wszystkiego :-)

 »

Pomoc językowa