Anglistyka a UAM w Poznaniu, ile % mieliście???

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym się dowiedzieć ile procent mieliście, idąc i dostając się oczywiście na Filologię Angielską na UAM w Poznaniu? Proszę bardzo o pomoc, gdyż jest to dla strasznie ważne!

Możę ktoś wie, jaki był najniższy wynik w zeszłym roku, lub latach ubiegłych? Chodzi mi o zapoznanie się z tymi progami jak i wyrobienie sobie jakiegoś chciaż obrazu.
Ja miałam 86% na punkty nie pamiętam ile to było. Obiło mi się o uszy że ostatecznie przyjmowali od 74 [tyle ponoć miał mój kolega i się dostał za ostatnim rzutem. punktów, bo ile z matury miał to nie wiem] Nie dam sobie jednak głowy uciąć za te info :)
możesz jeszcze spróbować zapytać o to na forum studentów ifa uam:
www.ifa.dziejma.pl
Ja Ci nie podpowiem bo jestem po 'starej maturze' :)
Ok. Dzięki Wam
Ale te 86 o których piszesz to z angielskiego rozszerzonego pisemnego tak? A z ustnego rozszerzonego i z polaka pisemnego też rozszerzonego ile??
Proszę także napiszcie mi w jaki sposób oblicza się te punkty, które oni biorą pod uwagę przy rekrutacji
Jak wiemy na anglistyce na UAM biorą pod uwagę:

-angielski pisemny rozszerzony
-angielski ustny rozszerzony
-polski pisemny rozszerzony

I jak obliczamy te pounkty, co robumy z procenatmi za każdą z matur itp.
Mam nadzieję że mi pomożecie i proszę podawać procenty ze swoich matur zeszłórocznych.
Bardzo prosze niech mi ktoś odpowie!!!!!


To bardzo ważne!
Tu jest link:
http://ifa.amu.edu.pl/fa/rekrutacja_2008

a dalej na tej stronie kolejny link.

osobiście nic nie rozumiem z tych wyliczeń, ale może Tobie będzie się chciało w to zagłębić.
Chcę sie tylko upewnić. Czyli wychodzi na to, że w tym roku po raz pierwszy na filologię angielską na UAM-ie nie ma rozmowy kwalifikacyjnej tylko bierze się po uwagę same wyniki matur (w przypadku nowej matury, rzecz jasna)?
a nie wiecie może jaki próg % był za maturę rozszerzoną z polaka? o ang jestem w miare spokojna (ale!) gorzej z polskim rozsz. jest możliwość zeby do rekrutajci wzieli rozszerzony niemiecki (ktory wydaje mi sie poszedł o niebo lepiej niz ten polski;/)?
Rozmowy kwalifikacyjnej nie ma od co najmniej 2-3 lat
Nie, na pewno nie. Polski to polski :).
Ale sama się o niego martwię, bo z angielskiego poszło nawet dobrze, ale ten polski może wszystko zepsuć :/.
A nie orientujesz się w wynikach innych ludzi?
Może ktoś wie jaki był najniższy próg?
I jak tam po wynikach matury???

Oto moje:

angielski pisemny rozszerzony - 90%
angielski ustny rozszerzony - 85%
polski pisemny rozszerzony - 40%

Wychodzi z tego 79% na anglistykę. Mam szanse się dostać??? Błagam niech ktoś mi odpowie.

A i niech każdy podaje swoje wyniki matur tegorocznych, w odniesieniu do anglistyki na UAM.
79 pkt a nie %.
hej ja tez sie martwie... tez mi polski nie poszedł ;(

R ang 85 pisemny
R ang 100 ustny
R pol 48 pisemny

Mnie wychodzi 80,6.
Szkoda ze mi lepiej nie poszedł pisemny...
Czyli nie ma co liczyć na dostanie się jeżeli zdaje sie podstawową maturę z polskiego? ;|
A jeżeli studia zaoczne, to polski może być podstawowy? Niestety jakoś sie w tym nie orientuje, a tu jedynie mogę się dowiedzieć...
nie wiem jak jest w tym roku, ale w tamtym roku brali pod uwage rozszerzony polski i kolega z podstawowym sie dostal. nie wiem jak to zrobil ale tak mi przynajmniej mowil. po prostu mial chyba dosc wysoki wynik z angielskiego i wtedy za polski dostal zero czy cos, nie pamietam.
ka_asia- najlepiej zobacz na oficjalnej stronie UAMu, na forum 100% pewnych info nie bedziesz mieć ;)
No tak, tylko tam troche trudno jest się połapać. A tu może ktoś mi wytłumaczyć w prosty sposób ;P
hej kasiu do rekrutacji na ang na uamie biora TYLKO ro polski (tabela rekrutacji) ale mozesz zadzownic tam bezposrednio i byc pewną. buziaki i nie przejmuj sie, sama pewnie bede musiala sie wynosic;)
zawsze można podnieść wyniki z matury przecież! ;) trzymam kciuki żeby ten polski nie był przeszkodą ;)
Dzisiaj ogłoszone zostały wymiki na UAM-ie.

Niestety nie udało mi się dostac na anglistykę, miałem 79 pkt, a wymagane jest 83 pkt. Tak pisze na moim koncie. Chcę składać oświadczenie o chęci podtrzymania studiowania. Myślicie że mam szanse za drugim razem?
No i kiedy zostanie ogłoszona ta lista nowa?
ja się dostałam na UAM. miałam 95.6 pkt no i jestem..;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

CAE - sesja lato 2008