rola jezyka angielskiego w Polsce

Temat przeniesiony do archwium.
Witam was wszystkich:)
Jestem studentka lingwistyki stosowanej i pisze prace na temat roli jezyka angielskiego w Polsce. Zeby moje badanie bylo wiarygodne potrzebuje jak najwiekszej ilosci odbiorcow. Stad moja prosba..czy moglibsyscie poswiecic chwile czasu i wypelnic moja ankiete? Jest ona dostepna na www.survey.smuc.ac.uk/ankieta
Ankieta jest anonimowa i jej wypelnienei nie zajmuje dluo poniewaz wszystkie pytania sa zamkniete. Bardzo by mi to pomoglo. Jesli to mozliwe, bardzo prosze o przeslanie tej prosby znajomym i rodzinie z calej Polski (i nie tylko). Im wiecej ludzi ja wypelni, tym lepszy wynik bedziemy mogli osiagnac.
Z gory dziekuej za wszelka pomoc a zainteresowanych moge powiadomic o wynikach ( moj mail [email]
pozdrawiam Was serdecznie i licze na odzew :)
wypełnione:]
done!:)
ja też wypełniłem :)
Wypełniłam :)
też wypełniłam, skoro to takie ważne
wypełnione ;)
Done.
Done, too.
wypelnilem.

ps. nie jestem socjologiem, ale niektore pytania moglas troche skladniej sformulowac;)

pozdrawiam
czepiasz się, wg mnie nawet ok.

również wypełniłem :)
wypełniłam :-)
A great thanks to you all for filling in the questionnaire.
It means a lot to me :)
sorry for the mistakes.. I didn't realize
my sincere apologies
I ja wypełniłam ankietę :) zastanawiam się jednak nad wiarygodnością jej wyników - ale zapewne wypełnili ją nie tylko pasjonaci, studenci, nauczyciele języka, itd. którzy tu zaglądają ale i osoby spoza kręgu fanatyków ang.pl ;) Osoby, które języka nie lubią i robią co mogą żeby się go nie uczyć (niestety, jest ich wiele, nawet wśród młodych) udzieliłby zapewne innych odpowiedzi.
Jeśli będziesz mogła, napisz później coś więcej o swojej pracy i wynikach badań bo to bardzo ciekawe :)
Pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie