Co sądzicie o NKJO?

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę Was o opinie:-)
wpisz w wyszukiwarce: NKJO a znajdziesz informację na ten temat,z tego co czytałem to ludzie bardzo chwalą tą szkołę,szczególnie państwowe nkjo:)

mam kolegę na germanistyce w NKJO w Toruniu i jest zadowolony z tej szkoły:)

ja też chciałem iść w tym roku ,ale przy starej maturze są egzaminy wstępne...jak zobaczyłem poziom jaki jest na tym egzaminie to postanowiłem jednak ,że pójdę na razie do studium w Centrum Edukacji Dorosłych na filologię angielską
w NKJO chyba jest nacisk kładziony na taką praktyczna nauke jezyka, dlatego wiekszosci ludziom to sie podoba, ze nie musza czytac ksiegi i poematy z literatury czy historii UK.ale chodzi mi bardziej o takie szczegolowe opinie:) moze ktos slyszal o NKJO w Przemyślu i się wypowie?:)
witam ja wałśnie jestem na 1 roku w nkjo w sanoku naprawde szkoła jest dobra, nie można narzekać ani na sposób nauczania ani na nauczycieli, wczesniej chodziłam do innej uczelni i choć mi tam nie wyszło i tak nie wruciłabym sie gdybym miała sznse,jestem naprawe zadowolona wykłady są świetnie prowadzone z nastawieniem na studenta i ta lużna atosfera:)
Chciałam zapytać czy ktoś będzie dojeżdżał autkiem z Rzeszowa na I ro zaocznych studiów na j. ang. i czy ktoś się orientuje czy wykłady są prowadzone też w języku angielskim?/? Jesli chodzi o dojazd to też bym się zabrała z kimś, kto bedzie dojeżdzał, oczywiści na paliwko się dorzucę:))) dzięki
To jeszcze ja, albo z Ropczyc do Sanoka? czy ktoś ze studentów będzie dojeżdżał autkiem???
Temat przeniesiony do archwium.