tłumaczenie specjalistyczne

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam pytanie odnośnie rekrutacji na kjs na UW (niem.-ang.).Interesuje mnie sposób przeliczania punktów: ile trzeba mieć minimalnie, żeby zostać przyjętym? Liczyłam swoje punkty w dwóch wariantach- 2 jęz. na pr i 1 na pp lub odwrotnie - 2 jęz. na pp i 1 na pr. W pierwszym przypadku mam 334/400 pkt., czyli 83,5% możliwych punktów, a w drugim 314,5/350 czyli 90%.Czy ktoś może mi wyjasnić, na jakiej zasadzie Uniwersytet dokonuje kwalifikacji- czy chodzi o mój własny stosunek procentowy (wtedy korzystniejsza byłaby ta druga wersja), czy chodzi o przekroczenie 300pkt.(wtedy bardziej korzystna jest dla mnie ta pierwsza). Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
przyjmuje sie osoby z najwieksza liczba punktow, nie ma z gory ustalonego progu, najlepiej miec punktow jak najwiecej.
Kandydat sam decyduje, ktory jezyk jest pierwszy, a ktory drugi.

Nie da sie obu zdac na rozszerzonym?
Czyli wychodzi na to, że lepiej wypada ta druga wersja (334/400), chociaż to mniej punktów procentowo... A jest jakiś próg wymagany czy porównują liczbę zdobytych punktów z innymi kandydatami?
ale nikt nie patrzy nato, ze ktos zdawal cos na poziomie podstawowym i mogl zdobyc mniej punktow. Nie ma takiego przelicznika procentowego. Liczy się suma punktow, bo kazdy moze wybrac poziom rozszerzony.
Porownuje sie liczbe punktow z innymi kandydatami

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia