jakie uprawnienia? NKJO i Uniwersytet

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o odp na jedno nurtujace mnie pytanie...;)
czy jezeli licencjata zrobie w NKJO a pozniej na magisterke pojde na uniwerek to czy bede miec takie same uprawnienia jak ten co studiowal tam cale 5 lat? Bede mogla wykonywac to samo co po uniwersytecie? Chodzi mi o to ze wiadomo po kolegium po 3 latach moge zostac tylko nauczycielem a po uniwerystecie teoretycznie mam wieksze uprawnienia, ale czy jak dorobilambym te 2 lata na uniwer,czy zyskam to samo?
z gory dzieki za odp
według mnie jak najbardziej tak, przecież ostatecznie też dostaniesz dyplom magistra filologii angielskiej uniwerku, tak jak i ludzie którzy poszli na mgr uzupełniające po licencjackich na uniwerku
Ja słyszałam, że po kolegium jest potem trudniej na uniwerku, bo w kolegiach jest np.pełno metodyki, a mało literatury, historii...

Ale uprawnienia te same uzyskujesz, nie martw się.

Ja też jestem w Kolegium i wcale nie chce być nauczycielem, po licencjacie też ide na uniwersytet (marzy mi się KUL, już kiedyś tam studiowałam, ale nie ang.)
powodzenia!
No tak pewnie trudniej... ale szanse sa zawsze;) najwazniejsze dla mnie ze uprawnienia mozna miec te same! Dzieki za odp i rowniez zycze powodzenia