anglia

Temat przeniesiony do archwium.
hmm..zdaje w tym roku mature i myslalam o wyjezdzie do Angli na studia.tak jak zreszta wiekszosc tutaj:)wszystko wydaje mi sie jednak strasznie skomplikowane.nie mysle o jakies wielkiej uczelni typu Oxford czy Cambridge.zadowoli mnie jakas mniej znana..jednoczesnie chcialabym podjac tam jakas prace bo bez tego ciezko bedzie z utrzymaniem.nie jest juz za pozno zeby ubiegac sie o przyjecie na studia?czy konieczne jest posiadanie certyfikatów i czy to wszystko jest naprawde tak skomplikowane jak tutj czytam?.. moze jednak to nie jest dobry pomysl zeby wyjechac? nie chce tak latwo sie poddawac.. :) moze pomoze mi ktos bardziej zorientowany w tym wszystkim? bezposrednia kontakt zawsze jest lepszy..
spojrz sobie na watek studia w uk tam jest juz chyba wszystko.
a co do calej procedury- jest wiecej gadania niz faktycznych komplikacji. w rzeeczywistosci prosta sprawa
dzięki za pocieszenie:)przestudiowałam już wszystkie wypowiedzi zainteresowanych na tej stronie..miło że tak ludzie sobie pomagają.trzeba bedzie chyba certyfikat zrobić.. bylabym wdzieczna gdybys mogl/mogla napisac mi cos wiecej o tamtejszym zyciu studenckim:) i mentalności tamtejszych ludzi.. tak to sobie może poradze:)
hej haha niestety te rzeczy to sama chcialabym wiedziec :) zaczynam tamtejsze studia w 2005- pazdziernik :) po prostu jestem juz przyjeta i caly proces aplikacyjny mam za soba.
zajrzyj jednak na www.thestudentroom.co.uk
to forum stdentow studiujacych w uk i praktycznie mozna znalezc info o kazdym univerze i jego klimacie
pozdrawiam :)
Hej! Jestem w UK od 2 lat (robie tutaj mature) a od wrzesnia zaczynam studiowac medycyne. Jesli masz jakies pytania pisz [email] chetnie odpowiem.

 »

Studia językowe