Studia MBA w Anglii !!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie studiów Mbaa w Anglii. Mam zamiar wyjechac z moim chłopakiem do Anglii, ale on nie jest polakiem.Ma skończone studia licencjackie na kierunku marketing i zarządzanie ,ale chciałby podjąc studia Mba w Anglii. I chciałabym się spytac wszystkich ,którzy mają jakiekolwiek pojęcie na ten temat, jak to wygląda w Anglii ? Tzn. ile mniej wiecej kosztuje rok nauki i jakie Uniwerystety są najlepsze, ile trwa taka nauka i czy jest trudno obcokrajowcom ?? Dodam ,że mój chłopak jest z poza Europy ,wiec może miec nieco utrudniony start, chociaz spędził teraz rok w Usa szkoląc język angielski. Proszę jak ktoś ma jakiekolwiec info jak się za to zabrać i do kiedy składac papiery jak to w ogóle wszystko wygląda, to będe dozgonnie wdzięczna za jakiekolwiec info.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
MBA z UK uniersytetow w wiekszosci nie jest zrzeszone w AMBA (Association of MBAs) i dlatego niewiele warte, bo pracodawcy patrza na to. Jest tylko 4-5 szkol ktorzy oferuja akredytowane programy w UK i semestr ( 4 semstry trwa calosc)kosztuje ok 8-15tys funtow w zaleznosci od szkoly. Do tego trzeba zdac IELTS/TOEFL i GMAT na okreslona ilosc punktow itd.

A jest wiele tanich szkolek prywatnych( 2 semstralne programiki) i to tanszych, i tak jak w Polsce na kazdym rogu oferuja MBA w UK ale recruiters naprawde nie patrza na to serio.

 »

Pomoc językowa