Clearing - studia w Edynburgu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Dostalem niedawno wiadomosc, ze uczelnia (Uniwersytet w Edynburgu), daje mi zielone swiatlo na studia (dokladnie wczoraj dzwoniac tam, dowiedzialem sie, ze pozwalaja mi przeniesc sie na 3 rok mobile communications i multimedia engineering).

W zwiazku z powyzszym mam pare pytan, a czasu do zalatwienia jest niewiele(oczywiscie od poniedzialku, znowu zaczynam ich meczyc). Jezeli ktos juz sie dostal w taki sposob, lub tez ma doswiadczenie z tym zwiazane to prosze o kontakt [email] ale tez podam pytania tutaj.

1. Kiedy trzeba tam koniecznie dotrzec??, mozliwe, ze nie zdaze na poczatek semestru (jeszcze na polskiej uczelni musze wiele rzeczy zalatwic itd.)
2.Jak wyglada sprawa z akademikami po tak poznym czasie (wiem, ze do 16 sierpnia byl czas na skladanie dokumentow, a ja moge je dopiero wyslac teraz).
3. Jak zalatwic sprawe Saas. Chcialbym miec pelne pokrycie czesnego, ale jak wyzej, dopiero teraz bede wysylal papiery do ucas (taka jest procedura clearing)
4. Czy ktos z was jest moze w Edynburgu??

Pozdrawiam Filip
Cześć Filip. Ja niestety nie moge ci pomoc ale ty z pewnością mozesz pomoc mi. CHodze do III klasy LO w Dębicy. Ja też chce studiować za granicą i to w tym samym mieście co ty w Edinburghu. Prosze cie o pomoc. Ja jestem kompletnie zielony na te tematy. Nie wiem co z rekrutacją i co z językiem. Dogadać się dogadam ale nie mam zdanego nawet FCE ale to chyba nie istotne tam są kursy językowe dlatego tak jak napisałem. Pomóż mi napisz na [gg] albo na Adres e-mail [email] Z góry dzięki. Piotrek