studia w USA

Temat przeniesiony do archwium.
od września zaczynam klase maturalną,a w przyszłym roku chciałabym pojechać do USA na studia i jednocześnie grać w siatkówke na uniwerku.Jedna z moich koleżanek tak zrobiła(dostając wszystko za darmo:uczelnie mieszkanie a nawet kieszonkowe)ale niestety nie mogę się z nią skontaktować.Czy ktoś moze mi pomóc??????Może ktoś zna taki uniwersytet lub collage z sekcją siatkówki,co trzeba zrobić zeby sie na niego dostać???????help!!!
trzeba dac w lape lowcy glow ktory szuka w polsce talentow-z reguly to sprytny polaczek ktory zaczynal od azbestu w usa, moj kolega dal w sumie 4000 i facet mu zalatwil co trzeba tj studia i utrzymanie na koszt uniwersytetu w zamian za granie w druzynie tj reprezentowanie tego uniwersytetu
acha uniwerek byl dziadowski w jakiejs dziurze tj zupelnie nieznany no ale po roku kolega sie rozeznal i sam sie przeniusl na podobnych zasadac do uniwerku stanowego na FL , ale spoko znam tez ludzi ktorzy to zalatwiali uczciwie tj nawiazali kontakt z uczelnia-jak masz dobre wyniki w sporcie to nie ma wiekszego problemu- a wcale nie musisz byc najlepsza w kraju wystarczy ze w wojewodztwie odnosisz sukcesy to jest taki dolny pulap zainteresowania amerykancow
dzięki za info ale gdzie ja mogę znaleść takich amerykanców organizacje która sie tym zajmuje??????My gramy rozgrywki ligi wojewódzkiej(juniorki i 3ligę)i tam takich facetów nie ma!!!
tego niestety nie wiem, moze nawiaz kontakt majlowy z biurami do obslugi studentow poszczegolnych szkol w usa?powodzenia w kazdym razie..
Jest tu moze ktos, albo znacie kogos, komu udalo dostac sie na amerykanski uniwerstytet w zamian za stypendium sportowe? Z ktorej strony to sie zalatwia? Probowalam zorientowac sie we wlasnym zakresie, ale na maile to oni odpowiadaja gotowymi mailami, typu - po informacje udaj sie na nasza www. itp. Jakbym wczesniej nie sprawdzila... Przez telefon to tez zbywaja, ze niby czasem sie zdarza, ale jak international to rzad nie pozwala i takie tam. Chetnie wiec nawiaze kontakt z kims, komu udalo sie przepchnac przez cala ta biurokracje.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English