studia w UK / Danii / Holandii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
czy ktoś może orientuje się, jak przedstawia się sytuacja z aplikacją na uczelnie w UK, Danii albo Holandii w przypadku podwyższenia wyników z matury?

Jak te uczelnie na to patrzą, czy to przekreśla kandydata? Czy w ogóle można wtedy aplikować?

(Mam informacje, że najlepsze uczelnie, typu Edinburgh, Glasgow czy St Andrew, wymagają tylko jednorazowego podejścia do matury. A jak jest z Holandią lub Danią? Generalnie mam wyniki od 90% do 100% rozszerzenia, i jedno 84%, ale cóż... po poprawie i po zdaniu przedmiotu, którego za pierwszym razem nie zdawałam...).

Bardzo proszę o odpowiedź. (Rozpisywałam się już na tym forum, przeżywam swoje przygotowania do aplikacji i właśnie się orientuję, że duuuużo nie wiem...)
każda uczelnia ma własne zasady -> każda może patrzeć inaczej. wybierz kilka "swoich" i zwyczajnie ich zapytaj. to też zależy na jaki kierunek. u mnie na uczelni z moim nie było problemu, żeby dobrać jeszcze jeden przedmiot na maturze, ale już na medycynę liczy się tylko pierwsze podejście. musisz się dowiadywać u źródła.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa