szkocja czy anglia?

Temat przeniesiony do archwium.
Gdzie taniej (chyba Szkocja, ale czy aby na pewno), gdzie łatwiej sie dostać, gdzie łatwiej wyżyć, gdzie lepsza edukacja, gdzie milsi ludzie ;)? Może ktoś kto ma za sobą jakieś doświadczenia będzie w stanie odpowiedzieć mi na te pytania?
pozdrawiam
taniej - szkocja
łatwiej się dostać - szkocja
lepsza edukacja - moim zdaniem poziom wyrownany
Wiecej na ten temat:

http://tinyurl.com/c2nj3
Szkocja ladniejsza i latwiej o prace.
a zna ktos stronki www z ofertami pracy w Szkocji??
Nawet mnie to zainteresowalo, bo do tej pory myslałem tylko wyjezdzie do Anglii lub Irlandii, ale widze ze w Szkocji moze byc nawet lepiej :)
sprawdź sobie www.szkocja.net, tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz:)
tylko wcale nie jest tak różowo:) wiem coś bo tam pracuję... ceny nie są niższe niż w Anglii, a jeśli chcesz pracować np. w hotelu to na całych Wyspach (jeśli hotel gwarantuje zakwaterowanie) nie płacisz więcej niż 32 funty tygodniowo, a zarobisz tyle samo w Szkocji co w Anglii, a o pracę znowóż tak łatwo nie jest... a zresztą użyj linków z strony którą podałem wcześniej to sam bedziesz widzieć:) Pozdro i powodzenia
Jeszcze trzeba wziac pod uwage fakt ze niektore kierunki studiowane w Szkocji nie dadza Ci uprawnien do pracy w UK..tak jest na przyklad z prawem..bo w Szkocji maja inny system troche i kolezanka zobie zostala sekretarka zamiast prawnikiem w Londynie
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą