Studia, podróż do Anglii-czy ktoś się wybiera?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!!!
Nazywam się Damian i mam 18 lat, teraz jestem w 2 klasie Liceum. W przyszłym roku zdaje maturę (2007r.) i mam zamiar studiować w Wielkiej Brytanii.
Mam pytanko: czy jest jakaś osoba/osoby która/które też mają zamiar studiować w UK?
Zawsze to raźniej studiować.
A i jeszcze jedno mam zamiar w te wakacje 2006 pojechać do Anglii w celu rozeznania się tam.
Czy jest jakaś osoba która tak jak ja planuje taką podróż gdzieś na 2 tyg. w celu zwiedzenia?
Razem zawsze lepiej zwiedzać.
Jeżeli ktoś się wybiera to mogę się do niego dołączyć lub z kimś zorganizować wyjazd?
Ja jestem z Olsztyna.
Mój mail: [email]
Pozdrawiam Damian.
CZEKAM NA MAILE!!!
wejdż na stronę www.conversa.pl
tak,aj sie wybieram,jeszcze nie zdecydowalam sie na kierunek - mysle o prawie lub dziennikarstwie,chcialabym studiowac w jakims mniejszym miescie zeby miec kontakt z 'prawdziwymi' brytyjczykami - w londynie wiekszosc studentow jest spoza UK,ale oczywiscie tez byloby to niesamowite przezycie.
chodze do 2 klasy LO,z tego co sprawdzalam to aplikacje UCAS mozna skladac do pazdziernika,wiec mamy czas :P slyszalam,ze jest jakas ksiazka napisaa przez chlopaka ktory studiował w UK,slyszal ktos cos wiecej na ten temat? watro by sie bylo zaopatrzyc.

a ty masz juz upatrzona jakas konkretna uczelnie lub kierunek?
jesli chcecie cos na temat studiow to zajrzyjcie na www.studiabrytyjskie.pl tam pomogom platnie lub bezplatnie w zalatwianiu szkoly w zaleznosci w jakim miescie ;)
Wszyscy tam jada!! Sprzatac za angolii!! A przeciez macie dlug wobec spoleczenstwa ktore was ksztalci, jak cala inteligencja nam wyjedzie to zostana same tumany i bedzie Lepper premieram a Giertych prezydentem a beger marszalkiem, a Michal Wisniewski ministrem kutury i wszytskim kaze zafarbowac wlosy!!! Ludzie opanujcie sie, blaaaagam :P
mnie ten link nie chodzi...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicÄ…