nauczyciele:czy robicie CElTA albo TEsol?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim nauczycielom?czy nei mysleliscie zrobic CElta albo Tesol diploma zeby uzyc poza POlska?Bo nasz mGr nie jest powszechnie uznawany za granica, no przynajmniej nie przez szkoly jezykowe w UK, w ktorych mozna zarobic od 16 funtow za godzine, uczac immigrantow.Ile kosztuje taki kurs?k
Ile kosztuje kurs CELTA?
Chyba coś ok. 4 tys.
ja bym zrobiła. jeszcze nie jestem pewna co będę studiować, ale być może będzie to anglistyka. w każdym bądź razie wolę pracować za granicą w przyszłości.
ja jestem teraz na pierwszym roku w kolegium i mam zamiar zrobic sobie taki kurs jak skoncze kolegium! mysle ze moze sie kiedys przydac!
TESOL tez w tych granicach..tj ok 4-5 tys
Witam, ja wlasnie robie kurs CELTA na LMU (Leeds Metropolitan University), UK

Kurs kosztuje 800 funtow.
To naprawde swietny kurs. Nie opiera sie na zwyklym testowaniu ale na ogolnej pracy i postepie oraz samoswiadomosci wzgledem nauczania.

Wiecie wogole ze jest tez cos o nazwie CELTA MODULE TWO (Extention for CELTA)!!
Po kursie CELTA jesli sie dostanie prace mozna aplikowac o Module Two. Warunek- trzeba uczyc angielskiego w sektorze prywatnym. Odbywa sie potem 120 godzin lekcji ktore sa obserwowane przez instruktorow CELTA. Module Two jest konieczny jesli chce sie nauczac w panstwowych szolach po-podstawowych w UK.

ZYCZE POWODZENIA!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa