Aberystwyth 2016/2017

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, chciałam się spytać, czy są tu osoby, które mają w planach wybrać się do Aber w 2016 roku? Albo się zastanawiają :) szukam bratnich dusz w rozważaniach czy iść tam, czy pozostać w Polsce :)
A o jakim kierunku myslisz? I jakie uczelnie w Polsce bierzesz pod uwage? :)
Na Aber aplikowałam na sztuczną inteligencję i robotykę albo na grafikę, a w Polsce zamierzam składać na Politechnikę pewnie Warszawską, Wrocławską i może WAT albo SGH ale jeszcze nie wiem na co dokładnie :) a ty?
Hej. Złożyłam aplikację do Aber w grudniu i 15 stycznia dostałam ofertę na dwa z wybranych przeze mnie kierunków: Ekologię i Environmental Biosciences. Raczej będę aplikować też na studia w Polsce, ale wolałabym studiować w Aber.
Ciągle jesteś zainteresowana tymi studiami? (:
Hej tak nadal myślę i nie wiem co robić :) masz ochote pogadać o tym? moge nawet odpalić stare GG bo chyba tak będzie najłatwiej :D jak coś to pisz 6[tel]xD
hej, dziewczyny/chlopaki. Nie ma sie co zastanawiac tylko przyjezdzajcie do Aber:) Ja tu studiowalam (studia juz skonczylam)i nie mam nic do zarzucenia. Na dodatek 2 lata po skonczeniu kierunku nadal jestem w Aber :))
Był u nas w szkole super gościu z Abery, szkoła wygląda super i chciałam ją mieć jako opcja zupełnie rezerwowa na clearing, tylko nie mają dla mnie kursu :c
Prosze sprawdzic ranking Uni i na ktorym miejscu jest Aber...
edytowany przez terri: 23 kwi 2016
Temat przeniesiony do archwium.