SAT-przygotowania (materiały)

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, ze temat byl juz poruszany na forum nie raz, jednakze nie znalazlem satysfakcjunujacej mnie odpowiedzi. Od dluzszego juz czasu przymierzam sie do rozpoczecia studiow za oceanem (regularnie odwiedzam forum i jestem naprawde pelen podziwu dla dziewczyn czyt. Navy i Persona). Obecnie jestem w klasie maturalnej wiec na razie skupiam sie na maturce, ale od czerwca mam zamiar zabrac sie pelna para do SAT i TOEFLa. Tu rodzi sie moje pytanie jakie ksiazki polecilibyscie/polecilybyscie
mi do przygotowan? Raczej na pewno skusze sie na ksiazke Kaplana 12 testow do SAT, jednakze chcialbym cos jeszcze, cos z naciskiem na slowka, nie wiem moze jakas ksiazka typowo pod slownictwo? Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich wytrwale dazacych do celu!
Sluchaj ja mam naprawde pelno ksiazek (w tym jedna z cala lista slownictwa z SAT z przykladami zdan- b. pomocna, wlasciwie to cala ksiazka to TYLKO slowka, w sumie 3000 ;)) do SAT i SAT II, pare przedmiotow, moge Ci odsprzedac korzystnie co bys tam chcial, na pewno wyjdzie taniej niz z Amazonu, jesli bylbys zainteresowany to moj mail to [email] alternatywnie zawsze mozesz napisac tu ;)), rnPS. Mam ta ksiazke Kaplana 12 testow :), i taka jedna nieuzywana (hehe nie zdazylam) do czesci Critical Reading + Writing) pozdrawiam i zycze powodzenia w drodze do celu!
Wiec jak Navy? Zastanowilas sie? Napisalem do Ciebie maila juz jakis czas temu, moze nie doszedl? Pozdrawiam
Oczywiscie. Bardzo przepraszam za to opoznienie. Ale mialam nagly wyjazd (polaczony z brakiem dostepu do sieci :/). Jeszcze dzisiaj napisze do Ciebie maila. :)
PS Ksiazki mam do nowego SAT (taki zdawalam)
Do wszystkich zainteresowanych egzaminami SAT I i SAT II (i kupnem książek do nich), mam jeszcze różne książki do New SAT I a także do SAT II (matematyka, historia, francuski i niemiecki) to mój mail: [email] :)))
a ja mam przygotowanie do nowego sat po angielsku-niemiecku, jakby ktos chcial odkupic...w ogole nie uzywane- za leniwa bylam ;)
witajcie, ja rowniez jestem dla Was pelna podziwu. Chyba wlasnie zrozumialam dlaczego mojej corce tak bardzo zalezy na studiach za oceanem. Zima 2007 ma zamiar skladac podania do amerykanskich szkol prywatnych(high school), lecz dowiedziala sie, ze aby byla brana pod uwage musi zdac TOEFL i SSAT (to nie pomylka, nie chodzi o SAT). Caaly problem jest w tym, ze poki co jest na poziomie ok. FCE . Planuje aktualnie znalezc naprawde swietnego nauczyciela ang. (lekcje indywidualne). Moglby mi ktos pomoc, doradzic, podzielic sie swoja opinia? Mozna przez amazon czy cos w tym stylu zamowic ksiazki do SSATa? prosze o niezwloczna odpowiedz. To dla mnie naprawde wazne. I jeszcze jedno pytanie. Corka jest bardzo zdeterminowana i gotowa wiele poswiecic zeby sie dostac, ale czy da rade w 1,5 roku dobrnac do tak wysokiego poziomu.?rnrnMama.
cześc, czy moglibyście podać tytuły i wydawnictwa niektórych książek do SAT I i II? jeszcze nie zaczęłam szukać bo chciałabym poznać Wasze opinie dotyczące podręczników. dzięki.
no, ok, znalazłam na amazonie. zastanawiam się czy nie można kupić tych książek na terenie polski?
Mogę Ci sprzedac nowiutką(zamowilem na Amazon.com i przypadkowo kupilem 2 ;( wiec 1 jest na sprzedaż) książkę do SAT I wyd. Collegeboard
Witam serdecznie:) ja aplikowałem w tym roku do USA i dostałem się na swoją wymarzoną uczelnię... tak się składa że mam sporo książek przygotowujących zarówno do SAT jak i SAT Subject Tests (Math 1&2, German, Physics), wszystkie aktualne, duża część nawet nietknięta (nazbyt duży optymizm i zbyt mało czasu). Chętnie je odsprzedam, gorąco polecam... mój adres mailowy: [email] [gg]
Witam serdecznie:) ja aplikowałem w minionym roku do USA i dostałem się na swoją wymarzoną uczelnię... tak się składa że mam sporo książek przygotowujących zarówno do SAT jak i SAT Subject Tests (Math 1&2, German, Physics), wszystkie aktualne, duża część nawet nietknięta (nazbyt duży optymizm i zbyt mało czasu). Chętnie je odsprzedam, gorąco polecam... mój adres mailowy: [email] [gg]
cisi masz jeszcze tą ksiązke do SAT do sprzedania??jak tak to napisz na mejla [email] Jakby ktoś mial jeszcze do sprzedania cos do SAt to jestem zainteresowana. prosze pisac.
juz nieaktualne
Sprzedam książki do SAT
W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy: [email]
Temat przeniesiony do archwium.