University of Wales Aberystwyth

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się na studia do Walii, dokładniej do University of Wales Aberystwyth. Chciałabym tam zacząć Tourist Management - może ktoś z Was to studiuje? Bardzo mi zależy na nawiązaniu kontaktu z osobami które już są w Aberystwyth albo studiują to coja zamierzam gdziekolwiek indziej.
serdecznie pozdrawiam
jak się uda to będziemy studiować razem :)
Hej, ja sie wybieram na univ. Aberystwyth :D Czekam tylko na opdowiedz czy zostalem przyjety :] Jak cos to napisz e-maila to naiwzemy jakis kontakt i pogadamy ogolnie o tym :) [email]
hej hej!! To świetnie!! W takim razie jest nas już kilka osób;) Jeżeli chcesz nawiązać kontakt to prosze pisz na maila. pap
ja sie dzis dowiedzialem ze sie dostalem :D no to juz mamy silna grupe :D:D
no to do zaobaczenia w walii. pewnie dużo nas będzie. ja będę studiowa sustainable rural development. he he
hej ja sie juz dostalam szukam kontaktu z ludzmi ktorzy tez jada do Aberystwyth
No jak mi miło, że tyle ludzi z PL jedzie na ten sam Uniwerek co ja do UK (Aberystwyth, Walia). Się zapewne spotkamy tam. Jakby co to piszcie [email] Może coś razem poustalamy? Bo dobrze by było się tak zorganizować: jak ktoś już tam pojechał to mógłby np. wychodzić na dworzec po innych ludzi itp. Mam nadzieję, że uda nam sie przeskoczyć nasza polską mentalność i jednak uda nam się sobie popomagać :D.
Aaa dostalem sie ^^ No to teraz czekac na wyjazd, tzn ja wyjezdzam juz 25-26 sierpien, wybiera sie ktos w takim terminie? I orientujecie sie o trensport?? Jak co to walnie na e-maila lub [gg] Peace >_
hej powiedzcie mi cos wiecej o tym uniwerku.. jaki certyfikat jezykowy jest potrzebny i ogolnie jakie inne wymagania trzeba spelniac... i w ogole czy to jest platne bo to chyba najwazniejsze :)) dzieki z gory za odpowiedz
Podaj maila lub GG to odpowiem na Twoje pytania szczegółowo.
A czy nie warto wejsc na ich strone www. i wszystkiego sie tam dowiedziec? Chyba to jest najwiarygodniejsze zrodlo.
no hej!! ja tez sie dostalam!! :) environmental earth science, moze ktos z Was tez na to idzie?? chce jechac jakos kolo 23 sierpnia, czy ktos sie wybiera?rnfajnie ze nas tak duzo, musimy sie spotkac na miejscu! do zobaczenia :)
o! extra..ja to samo będę studiować :) nie bede sama :) wyjezdzam 19go sierpnia a Wy?
hej! czy ktos z Was wybiera sie tam ok 22, 23 sierpnia?? piszcie! [email]
pzdr
ale gromadka :) ja jadę na początku września
do zobaczenia wszystkim!
[email]
Ja jestem tu teraz i zastanawiam sie gdzie jest dawne social security coucil gdzie mozna wyrobic NI number, ktos sie orientuje? kurcze jak czytam Wasze posty to strasznie duzo Polakow tu przybedzie, a i tak jest nas tu sporo wiec nie bedziecie sami... pozdrowienia z Aber.
Polaków już jest ok. czterystu, będzie jeszcze więcej. Nie możesz wyrobić NIN-u w Aber, parę miesięcy temu zlikwidowali tę usługę, za to możesz się przejść do urzędu na Northgate Street i wziąść telefon do odpowiedniego urzędu w Carmarthen. Umawiasz się na spotkanie, bierzesz wszystkie dokumenty i jedziesz, bodajże linia X34, 2,5 godziny podróży, powodzenia.
ja bede na bussines & managment with computer science. jade do aber w przyszlym tygodniu z londynu gdzie hmm probuje pracowac. wie ktos o jakims tanich noclegach na 2 - 3 dni ?? mail: [email]
no jest jakis hotel studencki. ale szczegolow nie znam
Hej! Ja studiuje prawo i Germanistyke w tym cudownym miejscu. Jest ciezko, ale polecam!

Enigma
Czy możecie napisać, ile mieliście punktów z punktowanych przedmiotów z matury? Wybieram się do Aber na prawo w przyszłym roku i bardzo mi zależy na odpowiedzi na to pytaniernmoj mail - klonowski @ gmail.comrnPozdrawiam
moze napiszeszcie cos o Waszym uni na forum www.pgsn.org w dziale studia w UK ;)

w postaci kilku punktow ;)
jesli jest Was duzo.. tzn Polakow :> to moze zastanowicie sie nad utworzeniem Polonii?

pzdr
witam :)

tez wybieram sie do Aber :) bede studiowac equine. Jesli ktos juz jest na tym kierunku DAJCIE ZNAC!!! :)

Pozdro,
aja

[email]
Hej :) ja w tym roku wybieram sie do Aber na Tourist Management, mam nadzieje, ze sie spotkamy, orientuje sie ktos moze jak tam wyglada z praca? szukam tez chetnych do wynajecia mieszkania :)

pozdrawiam, kinga
[gg]
email: [email]
Siema, mam pytanie czy ktoś z kuj-pom wybiera się na studia do Aber??
siema!!! czy ktos moze w tym roku wybiera sie na studia do aber?? prosze niech ktos sie odezwie!!! dostalam wstepna odpowiedz z uniwerka ze sie dostalam,teraz tylko musze zdac maturke;) prosze o kotakt
Witaj Andziu!
Ja w tym roku wybieram sie do Aberowa!;)
Mozesz do mnie napisac na [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa