University of Aberdeen: kto sie wybiera?

Temat przeniesiony do archwium.
Kto sie wybiera (dotyczy tych, ktorzy juz maja unconditionala)? na jaki kierunek? W ktorym akademiku bedziecie mieszkac?
kochana, moj email to [email] odpisz, ja tez tam sie wybieram!! czekam na maila.
hej..ja jeszcze sie zastanawiam i mam straszny dylemat czy jechac o aberdeen...dostalam sie tez w polsce i wiadomo ze bylo by mi tu latwiej niz tam..rnno ale moze mnie przekonacie?:)rnw kazdym razie mam jeszcze pytanie: ile kasy potzrebuje na poczatek zanim znajte prace?(pierwsza rata za akademik,jedzenie)
a tak z ciekawosci, ile licza za akademik w Aberdeenie ? Co do pracy to wez tak kolo 500 gbp na zycie, bo to nie wiadomo kiedy sie znajdzie.
jihih ja tez sie dowiedzialam dzis ze przyjeli mnie .Pani poinformawala mnie ze wkrotce dostane jakies oferty z accomodation wiec trzeba bedzie dobrze przejzec a w polsce jeszcze czekam na wyniki;p
hej. organizuję Polska ekipę studentów Aberdeen. już jest paru członków - podajcie mi swoje dane na e-mail [email] preferncyjnie z numerem gg ;)rnrncheers
Ja sie dostałem na prawo w Aberdeen na UW i na Jagiellonce. Teraz właśnie jestem na etapie rozważania wyjazdu pod kątem perspektyw etc. Może ktoś mnie przekona albo odmówi od wyjazdu. Pozdrawiam.
Michal Glowa (gosc)
A co myslisz robic po studiach? Gdzie widzisz swoja przyszlosc?
Przyszlosc widze raczej w Polsce. Poczatek moze w jakiejs miedzynarodowej korporacji, potem moze wlasna praktyka. W aberdeen mialbym studiowac prawo europejskie wiec mozna to jakos pogodzic z praktyka u nas. Trapi mnie jedynie fakt ze ABDN to mimo wszystko nie jest pierwsza liga. Po prostu zastanawiam sie czy lepiej studiowac na drugorzednej uczelni w Wielkiej Brytanii czy na pierwszorzednej w Polsce. Lepiej pod wzgledem prestizu, doswiadczenia ec.
Michal Glowa -
wg mnie - lepiej na pierwszorzednej w Polsce, jak na drugorzednej w GB.
Jak kiedys bedziesz zatrudiniony, to pracodawca, ktory sie zna bedzie to cenil. Zawsze mozesz MA (mgr) pozniej robic na Uni w GB.
czesc, wlasnie zaczynamy studia z kolega w aberdeen na forestry, ale cos cieniutko to widzimy, nie mozemy znalezc pracy a kasa powoli sie konczy, z naszym angielskim tez nie jest dobrze i nieraz nie rozumiemy nawet co do nas mowia.rnA tak wogole to jak wygladaja tutaj studia, duzo nauki jest?, mozna pracowac na part-time i sie uczyc.rnmoj mail [email]
Hej,mam pytanie jakie trzeba spełnić warunki aby się dostać do ABDN, bo szukałam tego na ich stronie w Recriutment albo w Admission ale tam tego nie ma, czy wystarczy tylko zdana matura rozszerzona z Angielskiego? Byłabym wdzięczna gdyby Ktoś odpowiedział:-) mój e-mail: [email]
zamin zaczniesz osadzac uniwersytety radze zapoznac sie z rankingami ( nie GB i PL oddzielnie ale swiatowymi ) bo to co jest pierwszoligowe w PL w rankingu swiatowym wypada ledwo na szarym koncy 4 setki uniwersytetow, a to co zdaje sie byc 2ligowe w GB plasuje sie na okolo 140 miejscu i szybko pnie sie w gore
Temat przeniesiony do archwium.