Studia medyczne zagranica (2007/2008)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Wiem,ze byly juz posty na ten temat.. ale ten bedzie aktualniejszy bo bedzie dotyczyl roku akademickiego 2007/2008. Marza mi sie studia medyczne. Do tej pory myslalam o Polskich, ale moje zycie sie zmienilo.. i postanowilam troche zaszalec i sprobowac dostac sie na studia medyczne za granica. Czy ktos ma takie plany jak ja? A moze ktos wie cos nie cos na ten temat:) bylabym wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi...byle byly w miare mile:) pozdrawiam, Ola
kontakt ze mna na : [email]
Czesc ja mam plany studiowania medydyny na wyspach ale dopiero w roku 2008/2009. I zamierzam zdawac na maturze matematyka, biologia, chemia, ang i polski. Ale jesli chodzi o rok akademicki 2007/2008 to aplikacje nalezało wysłać do 15 września...
ja sie wybieram na studia medyczne w roku akademickim 2007/2008. zgloszenia nalezy wyslac do 15 pazdziernika poprzez UCAS (www.ucas.com). poza tym musisz zdac egzaminy wymagane przez wybrana uczelnie (obowiązkowo IELTS i rowniez egzamin sprawdzajacy Twoja wiedze z innych przedmioto scislych, np.BMAT). zycze powodzenia;)
Otóź to, deadline to 15 października, więc szybciutko wypełniaj aplikację, załatwiaj referencje. Potem tylko egzaminy, maturka i hop, nie zauważysz, a będziesz studentką ;)

Pozdrawiam.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia