ucas form

Temat przeniesiony do archwium.
jestem po starej maturze,jak wypelnic w ucas form czesc o edukacji,jak wpisac swoje oceny ze swiadectwa
Jest tam specjalny rozdzial, jest do wyboru nowa i stara matura i wszystkie inne egzaminy z Unii Europejskiej do wyboru.

Ja natomiast mam problem z nowa matura, bo jak podaje ze zdawalem ta mature w 2005 roku to wyskakuje mi ostrzezenie zebym to sprawdzil bo nowa matura jest dostepna od 2007... Czy ktos ma tez z tym problem?

I BTW, jezeli zdawalas stara mature to jest duze prawdopodobienstwo ze masz powyzej 21 lat, a jezeli rzeczywiscie masz to matura ma wtedy role drugorzedna, poniewaz gdzies przeczytalem, ze dla osob powyzej 21 lat brany jest tylko personal statement, a nie wyniki z egzaminow.

Pozdrawiam Lukasz

PS.
A gdzie sie wybierasz? Ja aplikuje do 6 univerytetow w Szkocji. (prawdopodobine, bo skladam dopiero w tym tygodniu Glasgow, Dundee, Aberdeen, Edynburg, no i gdzies jeszcze ;) Powodzenia
dziekuje za odpowiedz...ale nadal mam problem,bo i tak ta czasc z edukacja musze jakos wypelnic,wpisalam ocenu z przedmiotow ze swiadectwa w rubryce GCSE...czy dobrze?nie wiem...a w awarding body wklikalam liceum,czy tez trafnie?..nie wiem...skladam na uniwerki w anglii-Liverpool i CrnChester,jeden jest do szkocji do Edinburgurnpozdrawiam